×

Nic nie zapowiadało tego, że urodzi tak duże dziecko. Był dwukrotnie większy od innych noworodków!

Kiedy kobieta zachodzi w ciążę, prędzej czy później w jej głowie pojawia się myśl o tym, jak będzie wyglądać poród i czy nie będzie zbyt bolesny. Można się oszukiwać i mówić, że się tym w ogóle człowiek nie przejmuje, ale prawda jest zupełnie inna.

Przyszłe mamy z wypiekami na twarzy słuchają opowieści, w których ich koleżanki narzekają na to, jak bardzo noworodek był duży i ile musiały przejść. Średnia waga dziecka to około 3 kilogramów. Jakie musiało być zaskoczenie Whitney Hallett z Indiany, gdy na świecie powitała swoje wyczekiwane dziecko, które miało ponad dwukrotnie większą wagę.

Aż ciężko w to uwierzyć!

Synek kobiety ważył ponad 7 kilogramów! Waylon Cole był tak duży, że trzeba było wykonać cesarskie cięcie. Dumny tata, Edmond Hallett, powiedział, że w tym szpitalu nigdy nie było takiego przypadku.

Trzy razy był ważony, ponieważ nikt nie mógł uwierzyć, że rzeczywiście noworodek może być tak duży. Musieliśmy od razu pomyśleć o zmianie wyprawki, bo nie mieścił się w żadne ubranka, które dla niego przygotowaliśmy. Waylon Cole musiał mieć kupione rzeczy dla dzieci od sześciu do dziewięciu miesięcy.

Wyjątkowy maluch

Waylon, urodzony w rozmiarze sześciomiesięcznego dziecka, początkowo był poddawany intensywnej terapii z powodu oddychania i karmienia, ale teraz jest w domu z mamą, tatą i siostrami.

Śpi zdecydowanie dłużej niż nasze pozostałe dzieci, ale jest zdrowy. A kiedy się budzi, od razu jest uśmiechnięty.

Dlaczego tak się stało?

U Whitney w czasie ciąży zdiagnozowano cukrzycę, co może prowadzić do tego, że właśnie dzieci rodzą się większe. To nie zmienia oczywiście faktu, że synek jest dla nich oczkiem w głowie – niezależnie od tego, ile by ważył.

PIC FROM MERCURY PRESS (PICTURED: A 12 WEEK BABY SCAN ALREADY SHOWED WISPS OF HAIR ).

Kochani rodzice, a ile ważyły Wasze dzieci, kiedy się urodziły? :)

Może Cię zainteresować

zamknij