×

Duża promocja w Rossmannie. Jak zdobyć 20 proc. rabatu na zakupy?

Ta informacja zapewne ucieszy wszystkich klientów sieci drogerii. Duża promocja w Rossmannie obowiązuje do 31 lipca. Jak skorzystać z promocji minus 20 proc. na zakupy?

Duża promocja w Rossmannie

Miłośniczki kosmetyków znają Rossmann głównie z promocji minus 55 proc. na produkty do makijażu, a także rabaty w wydaniu 2+2 (przy zakupie czterech produktów, klient otrzymuje dwa tańsze gratis).

15 lipca zakończyła się promocja, dzięki której wybrane marki kosmetyczne, produkty do pielęgnacji i perfumy można było dostać za połowę ceny. Co ważne, mogli z niej skorzystać nie tylko klubowicze Rossmanna, ale i pozostali klienci drogerii. Nie oznacza to jednak, że wyczerpał się limit promocji w Rossmannie…

Obecnie sieć drogerii oferuje klientom szereg nowych możliwości. Jedną z najkorzystniejszych jest rabat 20 procent na zakupy! Oferta dotyczy klientów, którzy posiadają aplikację „Klub Rossmann”.

Jak otrzymać rabat w Rossmannie?

Zrobienie zakupów o 20 proc. taniej będzie możliwe do 31 lipca, jednak tylko w drogeriach stacjonarnych. Otrzymanie rabatu jest bardzo proste.

Jak skorzystać z promocji?

– należy pobrać aplikację „Klub Rossmann”, ponieważ to z nią można otrzymać 20-procentowy rabat. A następnie:

– przed wizytą w Rossmannie zaplanować zakupy w aplikacji;

– dodać do Listy+ potrzebne produkty. Warto pamiętać, że – aby rabat został naliczony – należy wybrać przynajmniej 5 produktów z listy;

wygenerować rabat. Ten zostanie automatycznie naliczony do zakupów.

Co to jest „Lista+”?

Tego rodzaju rabaty są swoistą nagrodą dla klientów drogerii, przyznawaną za wcześniejsze zaplanowanie zakupów. Można to zrobić w niezwykle łatwy sposób, właśnie przez kliknięcie plusika przy konkretnym produkcie, który chcemy kupić.

Po wybraniu produktów przechodzimy do opcji Lista+ i wybieramy „Sprawdzam rabat”, który zostaje automatycznie doliczony do naszych zakupów.

To fajna opcja, ponieważ aplikację pobieramy bezpłatnie!

Fotografie: Facebook, Pixabay

Polecane

Może Cię zainteresować