×

Kamil Durczok rozstał się z młodszą o 22 lata partnerką? Jego wpisy mówią same za siebie

Medialne życie na pokaz nie zawsze jest tym, co rzeczywistość. Przekonać się mogliśmy o tym wielokrotnie, gdy po okładkowych sesjach celebrytów, nagle ich miłość bardzo szybko odchodziła w niepamięć.

50-letni Kamil Durczok po głośnym rozstaniu z żoną, zaczął spotykać się z koleżanką z redakcji 28-letnią Julią Oleś, prywatnie bliską przyjaciółką Mai Bohosiewicz. Nowa partnerka nie do końca jest anonimową postacią, ponieważ na Instagramie śledzi ją ponad 32 tysiące osób, które do tej pory kibicowały jej relacji z kontrowersyjnym dziennikarzem. Co się w takim razie stało?!

A miało być tak pięknie

Para tak naprawdę nigdy nie potwierdziła tego, że się spotykają, ale zarówno u Julii jak u Kamila pojawiały się zdjęcia, sugerujące, że muszą być ze sobą dość blisko. Wspólne wypady, śmiałe komentarze i wiele innych przesłanek z pełną swobodą pozwalały stwierdzić, że ta dwójka jest parą.

Coś się zmieniło

Od jakiegoś czasu nie wspominali o sobie, ani nie komentowali zdjęć. Mało tego – oboje już się nie obserwują na Instagramie i usunęli wszystkie zdjęcia, na których w oczywisty sposób widać ich twarze. Miało być tak pięknie, a już się skończyło?

Słowa od Julii i Kamila

Można było sądzić, że skoro żadne z nich nie mówiło głośno o swoim uczuciu, to rozstanie także przejdzie bez echa. Nic bardziej mylnego. Młodsza o 22 lata Julia na swoim Instagramie zwierzyła się, że miała bardzo ciężki miesiąc, który udało jej się jakoś przebrnąć, ale mówiąc to, nie było widać smutku. Z kolei jej były (?) partner dodał zdjęcie, pod którym widnieje dość mocny tekst:

Znam kogoś, kto wrzuca tutaj fotograficzne dowody swojego znakomitego samopoczucie. I jeszcze lepszej samooceny. Nie wierzcie kłamcom. Oto prawdziwy obraz tego co czuję, kiedy przekonuję się, jak bardzo byłem naiwny

Oboje czują się pokrzywdzeni

Młodsza partnera Kamila Durczoka także dodawała pełne tajemniczości posty, sugerujące nowy początek i rozczarowanie niektórymi osobami.

Bo wiecie, czego potrzebujecie do szczęścia? Siebie samych. Niczego, nikogo więcej. Macie w sobie wszystko, czego potrzebujecie, żeby było bosko. Dlatego nie bójcie się odcinać tego, co ciągnie Was w dół. Bo dacie sobie radę. Wiem, co mówię

Słyszeliście o tej teorii, że to, jak wygląda nasze życie, zależy od 5 osób, z którymi na co dzień jesteśmy najbliżej? Jeśli otaczamy się motywującymi, wesołymi i inspirującymi ludźmi, cały czas rośniemy i się rozwijamy. Jeśli mamy wokół siebie kogoś, kto jest toksyczny i dołujący, każdego dnia robimy mały krok w tył…

Don’t look back. You’re not going that way. Uczę się. Cudnego piątku

Jeszcze miesiąc temu para była razem na wyborach Miss Śląska i pozowali razem do zdjęć. Pod zdjęciami zarówno u Kamila, jak i jego młodszej partnerki, stworzyły się dwa obozy, kibicujące swoim „faworytom”. Jedni pocieszają 50-latka, mówiąc: „A nie mówiłem? Za młoda dla Ciebie była”, a 18-latki z kolei królują komentarze w stylu: „To nigdy nie mogło się udać, on jest zbyt porywczy”. Prawda znają tylko sami zainteresowani, którzy milczą jak grób i nie wydaje nam się, aby wypowiedzieli się w tym temacie wprost.

To jak? Przed siebie? Jedziemy ?#goodmorning ?

Post udostępniony przez Kamil Durczok (@kamil_durczok)

Polecane

Może Cię zainteresować