×

Duda potwierdziła start w wyborach! Swoją decyzją wstrząsnęła światem polityki

Powoli zbliżamy się do wyborów prezydenckich i pojawiają się kolejni kandydaci. Niedawno objawiła się kolejna kandydatka, która zawalczy o fotel prezydencki.

Intrygujące wybory prezydenckie

To nie pierwsza zaskakująca kandydatura w zbliżających się wyborach prezydenckich. Informowaliśmy o tym, że Szymon Hołownia chce zostać prezydentem Polski. Chce być niezależnym kandydatem i reprezentantem tzw. „kościoła otwartego”, który stawia nacisk na wolność człowieka oraz ekologię.

Niezwykle ciekawą pogłoską była informacje, że Magda Gessler chce zająć się polityką. Podczas jednego z odcinków programu „Starsza pani musi fiknąć” Magda Gessler zadeklarowała, że w przyszłości zostanie prezydentem Polski. Okazało się jednak, że to był zwykły dowcip, a sama restauratorka nie jest zainteresowana polityką.

Jolanta Duda potwierdziła swój start

Niedawno swoją kandydaturę ogłosiła Jolanta Duda. Ta pochodząca z Chełmca postanowiła, że wystartuje w wyborach prezydenckich i jest na nie przygotowana.

Jolanta Duda kandydat na prezydenta

W trakcie rozmowy z Dziennikiem Wschodnim Pani Jolanta opowiedziała o swoim życiorysie oraz dlaczego postanowiła startować na urząd głowy państwa. Jak sama opowiada:

Jestem z Chełma, tu skończyłam I Liceum Ogólnokształcące. I choć wyjechałam z miasta, to sentyment do szkoły i nauczycieli pozostał. Czasem się jeszcze spotykamy, aby powspominać. Po studiach w Warszawie wraz z mężem wyjechaliśmy do Londynu.

„Lubelszczyzna murem za Jolantą! Naszą Kandydatką na Prezydenta RP”

Dlaczego Pani Jolanta startuje w tych wyborach? Uważa, że Polska potrzebuje kogoś nowego i niezwiązanego z żadną partią:

Polska potrzebuje kogoś, kto pogodzi zwaśnione strony. Kogoś, kto jest świeży i pozytywnie nastawiony. Tak napisałam w swoim programie, mam bardzo dużo do zaoferowania: siłę i mądrość Polsce i Polakom, świeżą energię, jak i kreatywne pomysły, którymi zawsze służę rodakom. Promuję Polskę za granicami już przez ponad dziesięć lat!

Zmotywowana i gotowa, aby objąć urząd prezydenta. Uważa także, że ma odpowiednie doświadczenie do tak odpowiedzialnej funkcji:

Jestem gotowa, by stanąć na czele państwa i służyć naszej Rzeczypospolitej Polskiej. Z bogatym doświadczeniem będę godnie reprezentować i podnosić rangę Ojczyzny. Siła i mądrość to zasady gwarantujące 100-procentowy sukces.

Kandydatka zapowiedziała, że wkrótce będzie o niej głośno. Obecnie posiada jeden billboard rondzie pod chełmskim wiaduktem oraz stara się działać w social mediach. Zapewnia jednak, że ma przygotowany sztab ludzi, którzy pomogą jej zebrać wymagane 100 tys. podpisów, aby mogła wystartować w wyborach.

Czy Pani Jolanta Duda ma szansę w wyborach prezydenckich i czy znane nazwisko zapewni przewagę nad innymi?

Źródła: www.dziennikwschodni.pl, warszawawpigulce.pl, natemat.pl
Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij