in

Księżna Meghan kolejny raz złamała zasadę rodziny królewskiej. Zrobiła to w czasie oficjalnej parady

Nie ma żadnych wątpliwości, że księżna Sussex jest dziś jedną z najgorętszych postaci nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale śmiało można powiedzieć, że i na całym świecie. Ludzie oceniają każdy jej krok, każdy wybór, a suknia ślubna, można odnieść wrażenie, że została rozłożona na czynniki pierwsze.

Podobnie było w dniu parady Trooping the Colour, na którą księżna Meghan wybrała kremową kreację z kapeluszem w takim samym odcieniu. Jak się jednak okazuje, popełniła pewien błąd w czasie wyboru tej sukni.

Po raz kolejny złamała zasady?

Książę Sussex ma ogromne szczęście, bo wiele osób rozpływa się nad urodą jego żony. Dodatkowo trzeba przyznać, że jej minimalistyczny styl kapitalnie pozwala wybrzmieć oryginalnej urodzie księżnej. Jednak zrobiła coś, co nie jest zgodne z protokołem.

Duchess Meghan looks flawless as always💎🌸🌸 📸:gettyimages

A post shared by Meghan Markle Gallery (@meghanmarklegallery) on

Co tym razem?

Według panujących na brytyjskim dworze zasad, kobiety z rodziny królewskiej nie powinny odkrywać mocno ramion. Niestety księżna Meghan w czasie swojego drugiego oficjalnego wyjścia popełniła ten błąd.

the way they look at each other💘 they have that honeymoon glow!🌷

A post shared by Meghan Markle Gallery (@meghanmarklegallery) on

Zrobiła to specjalnie?

Niektórzy są zdania, że ten zabieg był przemyślany, a wszystko po to, aby walczyć ze stereotypami i nie dać się zaszufladkować. Podobno Meghan chce swoim zachowaniem, a nie ubiorem udowodnić, że będzie spełniać się w roli księżnej Sussex.

What a remarkable love story💜🕊 📸:gettyimages

A post shared by Meghan Markle Gallery (@meghanmarklegallery) on

Naszym zdaniem wygląda elegancko i z klasą. A Ty co sądzisz?

Źródło: people.com | Fotografie: instagram.com, instagram.com