×

Drugi syn Dagmary z „Królowych życia”. Gwiazda ujawniła prawdę na jego temat

Drugi syn Dagmary z „Królowych życia”. Celebrytka wyjawiła swoim obserwatorom na Instagramie zdumiewającą prawdę o „swoich synciach”. Nikt o tym wcześniej nie mówił!

Drugi syn Dagmary z „Królowych życia”

O Dagmarze Kaźmierskiej trudno mówić bez emocji, bowiem celebrytka regularnie dostarcza powodów do dyskusji na swój temat. Po wizycie w programie Kuby Wojewódzkiego, przez wiele dni nie milkły spory na temat tego czy osoba, która spędziła ponad rok w więzieniu, powinna być gościem takiego programu. Widzowie byli oburzeni promowaniem Kaźmierskiej i zaznaczali, że jej obecność w telewizji to policzek wymierzony w stosunku do jej ofiar. Przypomnijmy, że kobieta została skazana m.in. za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej i zmuszanie do prostytucji.

Teraz Dagmara wzbudziła sensację za sprawą opublikowanych na Instastory, z których wynika, że 19-letni Conan nie jest jej jedynym dzieckiem. Celebrytka opublikowała zdjęcia, na których pozuje w towarzystwie dwóch młodych mężczyzn. Opisała je słowami:

Z moimi synciami.

Na fotografii oprócz Dagmary i Conana obecny jest tajemniczy Amadeusz Dziubiński. Okazuje się, że 25-letni mężczyzna jest od wielu lat przyjacielem rodziny. Zarówno „Królowa życia”, jak i jej syn bardzo serdecznie traktują Amadeusza i chętnie spędzają z nim czas.

Zaskakujące życie Dagmary

Choć Dagmara Kaźmierska bardzo chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia, to do dziś niewiele wiadomo na temat jej życia uczuciowego. Parę lat temu rozstała się z ojcem Conana. Nie wiadomo jednak, czy jest obecnie w związku z innym mężczyzną. Jakiś czas temu wspominała, że po rozwodzie poznała młodszego partnera. Liczyła na to, że mężczyzna się jej oświadczy. Niestety, nigdy nie otrzymała od niego pierścionka zaręczynowego.

Niedawno, w wywiadzie dla Pudelka, Kaźmierska stwierdziła, że do tej pory nie udało się jej poznać mężczyzny, który nadawałby się na jej męża.

Dla królowej musi być tylko król. Musi mieć to coś, jak się taki znajdzie, to będzie moim narzeczonym. Jeszcze się taki nie znalazł, oprócz mojego męża. Jego następcy jeszcze nie znalazłam. Na razie koncentruję się na studiach Conana, później będę się martwić sobą.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować