×

Druga suknia Meghan zachwyciła internautów. Wielu z nich żałuje, że nie założyła jej na ślub

Emocje jeszcze nie opadły po wczorajszym ślubie Meghan Markle z księciem Harrym. Szeroko komentowana jest cała uroczystość, poczynając od sukni panny młodej, przez jej fryzurę i dodatki, kończąc na kazaniu i chórze gospel. Jednak nie to jest w tym wszystkim najważniejsze. Najistotniejsze jest to, że między tą dwójką są emocje, które widać gołym okiem.

Wpatrzeni, zakochani

Nie ma wątpliwości, że uczucie między nimi jest ogromne. Trzymanie się za ręce w kościele, wpatrywanie się w siebie przed ołtarzem, reakcja Harry’ego na widok swojej ukochanej i wiele innych gestów, pozwalają stwierdzić jedno: MIŁOŚĆ jest w powietrzu. I nie zmieni tego żadna sukienka czy uczesanie.

Druga kreacja Meghan

Ale nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomnieli o drugiej kreacji księżnej Sussex. Zdjęcia szybko obiegły świat i mogliśmy przekonać się, jak Meghan ubrała się na przyjęcie weselne, które odbyło się w Frogmore House, gdzie zaproszono dwustu najbliższych gości.

Prostota, szyk i elegancja

Zanim para wsiadła do zabytkowego Jaguara z 1968 roku, cały świat mógł podziwiać świeżo poślubioną Meghan w kreacji projektu Stelli McCartney. Odkryte ramiona i pięknie układający się materiał tworzyły fenomenalną całość. Wiele osób wręcz mówiło, że to powinna być kreacja, w której Meghan powinna przysięgać miłość Harry’emu.

Nie obyło się bez porównań

W Internecie od razu pojawiły się słowa krytyki, ale i zachwytu nad wyborem drugiej sukni Meghan. Nie zabrakło porównań do drugiej kreacji księżnej Kate z jej ślubu. Internauci podzielili się na dwa obozy i bronili swojego zdania. Nie ma jednak wątpliwości, że obie wyglądały przepięknie i z całą pewnością skupiały na sobie całą uwagę w tym wyjątkowym dniu.

Meghan i Harry

Mamy nadzieję, że przyjęcie weselne udało się, goście dopisali, a zabawa trwała do samego rana. Mówi się w kuluarach, że William i Kate byli na swoim weselu do piątej nad ranem. Myślicie, że Meghan i Harry ich przebili?

Może Cię zainteresować

zamknij