×

Druga ciąża Darii. 14-letnia dziewczynka z Rosji znów spodziewa się dziecka

Druga ciąża Darii, uczennicy z Krasnojarska, nastąpiła krótko po pierwszej. Dziewczynka znów spodziewa się dziecka, z nowym, dużo starszym partnerem.

13-latka szokuje świat

Daria Sudnisznikowa miała zaledwie 13 lat, gdy zaszła w ciążę. Dziewczynka twierdziła, że ojcem dziecka jest jej 10-letni kolega Wania, jednak mało kto jej uwierzył. Mimo to rosyjska telewizja postanowiła promować tę patologię i zaprosiła oboje do studia, gdzie zgodnie szli w zaparte, że oczekują wspólnego dziecka. Lekarze mają bardzo wiele wątpliwości co do tego, czy dziesięcioletni chłopczyk jest biologicznie zdolny do tego, by kogokolwiek zapłodnić.

Po namyśle Daria zmienił zdanie i ogłosiła, że zaszła w ciążę w wyniku gwałtu. Późniejsza analiza DNA udowodniła, że ojcem dziecka jest licealista imieniem Stepan. Daria urodziła córkę imieniem Emi mając 14 lat, czyli o wiele za wcześnie, by zostać matką. Jednak wydaje się, że sława, którą zyskała dzięki wczesnemu macierzyństwu rekompensuje jej utracone dzieciństwo.

Druga ciąża Darii

Powstały nawet podejrzenia, że nastolatka próbuje zbudować karierę na zachodzeniu w ciąże, zwłaszcza że ostatnio ujawniła, że właśnie spodziewa się drugiego dziecka, z nowym partnerem.

Jak sugeruje dziewczynka, tym razem sprawcą ciąży jest mężczyzna ponad dwukrotnie od niej starszy. W ten sposób udało jej się osiągnąć zamierzony cel, czyli wywołać wokół siebie kolejne zamieszanie. Rosyjscy psychologowie dyskutują obecnie nad tym, czy relacja z dojrzałym mężczyzną może być spowodowana tym, że dziewczynka, zmęczona przerastającymi ją obowiązkami macierzyńskimi, potrzebuje kogoś dorosłego, kto ją wesprze.

Te opinie zdaje się potwierdzać sama Daria, która od pewnego czasu żaliła się na Instagramie na samotność i przeciążenie obowiązkami:

Zapytacie, gdzie są moi rodzice lub przyjaciele? Wydaje się, że moi rodzice mnie olali i chcą ode mnie tylko pieniędzy. A przyjaciele? Prawie wszyscy pojawiają się tylko wtedy, gdy czegoś potrzebują. Gdybyście tylko wiedzieli, co naprawdę dzieje się w moim życiu… Jestem okropnie zmęczona, ponieważ w rodzinie tylko ja zarabiam. Do tego cały czas siedzę z Emi.

W tej sytuacji uznała, że najlepszym sposobem na radzenie sobie ze zmęczeniem i niewyspaniem jest… urodzenie drugiego dziecka. Nie do końca wiadomo, jak układają się jej relacje z nowym, ponad 30-letnim partnerem i czy otrzymuje od niego oczekiwane wsparcie. No ale najważniejsze, że na Instagramie obserwuje ją 150 tysięcy fanów.

Źródła: www.ofeminin.pl, www.o2.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij