×

Waga w szpitalu nie była w stanie pokazać jego masy. Ma tylko nadzieję, że jest poniżej 300 kg

Drew Stewart to mężczyzna, który nie ważył się od przeszło 10 lat. Dzisiaj nosi na sobie koszulkę w rozmiarze 18XL i z ogromnym trudem przemieszcza się z miejsca na miejsce. Mimo to wciąż stara się być mobilny – wszystko po to, aby móc opiekować się schorowaną matką.

Mam tylko nadzieję, że ważę poniżej 300 kilogramów. Jest mi bardzo przykro z powodu mojej wagi… Czasami czuję się, jakbym miał na sobie gruby, zasuwany garnitur, który chcę zdjąć, żeby wrócić do normalnych rozmiarów. I choć przemieszczanie się sprawia mi ogromny ból, muszę to robić. Nie dla siebie, ale dla osób, które na mnie polegają – przyznaje Drew.

TLC

Mężczyzna mieszka z matką, którą opiekuje się na co dzień. Robi dosłownie wszystko, aby nie musiał oddać jej do domu opieki

TLC

Chcę się nią zająć. Nie oddam jej do domu opieki. Obawiam się jednak, że nie poświęciłem wystarczająco dużo uwagi sobie, żeby zmienić swoje życie.

Drew przyznaje, że miał normalne dzieciństwo. Jeździł na rowerze, pływał i grał w koszykówkę. W szkole średniej był nawet uzdolnionym sportowcem – grał w piłkę nożną, a na aktywność fizyczną poświęcał sporo czasu

TLC

Jego problemy z wagą zaczęły się, kiedy przeprowadził się do Atlanty, by opiekować się poważnie chorą mamą.

Rosłem w oczach. Osiągnąłem rozmiar 6XL, później 8, 10 i kompletnie nic sobie z tego nie robiłem.

43-latek pojawił się w programie Family By the Ton, który miał mu dać szansę na lepsze jutro poprzez specjalistyczną operację. Niestety, kiedy Drew zrobił badania, okazało się, że jego waga jest zbyt duża, aby mógł zostać poddany zabiegowi

TLC

Waga okazała się mieć zbyt małą skalę (maksymalnie 250 kg), aby pokazać, ile tak naprawdę ważę… Nie była więc w stanie stwierdzić, jaka jest aktualna masa mojego ciała.

Czy ktoś pomoże Drewowi zrzucić zbędne kilogramy i będzie mógł poddać się zabiegowi? Miejmy nadzieję, że tak. W przeciwnym razie może się to źle dla niego skończyć.

Może Cię zainteresować