×

Dramatyczny stan zdrowia 20-latki. Lekarze mówili jej, aby przestała się lenić!

Dramatyczny stan zdrowia 20-latki! Lekarze początkowo nie traktowali poważnie młodej dziewczyny. Uważali, że powinna przestać się lenić – zdradza w „The Sun”. Szczególnie, że jej wyniki wydawały się dobre. Przez ich błąd, jej późniejsza diagnoza była szokująca!

Dramatyczny stan zdrowia 20-latki. Diagnoza była szokująca!

Courtney Nettleton zauważyła, że dotyka ją chroniczne zmęczenie. Z czasem zaczęła coraz więcej spać. Nawet 14 godzin na dobę – żaliła się w „The Sun”. Oczywiście, kiedy jej objawy nasiliły się, postanowiła pójść do przychodni, by zrobić podstawowe badania.

Chciała wyjaśnić, co się dzieje się z jej organizmem. Wyniki jednak nie wskazywały na nic niepokojącego. Po ich sprawdzeniu, lekarze nie traktowali młodej dziewczyny poważnie. Uważali, że symuluje i powinna przestać się lenić, zmieniając codzienne nawyki. W końcu dramatyczny stan zdrowia 20-latki wyszedł na jaw. A życie dziewczyny wywróciło się do góry nogami.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez @courtneynettleton

Chciała już wejść w dorosłość. Zacząć nowy etap w życiu. Znaleźć swoje miejsce. Wydawało się, że Courtney ma przed sobą całe życie, jednak zignorowanie jej wcześniejszych objawów doprowadziło do tragedii. Teraz Courtney walczy o to, by żyć i nie chce niczego więcej niż tylko móc się zestarzeć.

Każdy z nas zna swoje ciało lepiej niż ktokolwiek inny. To bardzo ważne, aby ufać swojemu przeczuciu i kierować się instynktem – musisz stanąć w swojej obronie, gdy wiesz, że coś jest nie tak

– powiedziała w rozmowie z „The Sun” Courtney.

Dziewczyna w tamtym czasie zauważyła guzek na szyi, który rósł coraz bardziej. Zaledwie miesiąc później otrzymała szokującą wiadomość: rak tarczycy.

Diagnoza wywróciła życie 20-latki

Zły stan zdrowia 20-latki był wynikiem braku wcześniejszej diagnozy. Kiedy Courtney usłyszała w końcu właściwą diagnozę, była w szoku. Zrozumiała, że jej życie diametralnie się zmieni. Teraz będzie musiała walczyć o swoje życie. Te wieści złamały serce dziewczyny.

Courtney bardzo martwi się o to, czy uda jej się przeżyć. Ta diagnoza była o tyle szokująca, że rak tarczycy zdarza się rzadko i dotyka osoby po trzydziestce. Częściej jednak występuje u kobiet niż mężczyzn.

Obecnie Courtney przechodzi przez dwa rodzaje leczenia, aby pokonać chorobę. Po tym, jak otrzymała tę koszmarną wiadomość usunięto jej tarczycę i przeszła kilka zabiegów. Courtney publikuje relacje z przebiegu swojej choroby za pośrednictwem swojego konta na TikToku.

@courtneypaigenettleton I just want to be better #cancer #cancersucks #cancerfighter #cancerawareness #thyroid #thyroidcancer ♬ original sound – ella🌼

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), Instagram, TikTok

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij