15-latka była wykorzystywana przez kolegów i nauczycieli ze szkoły. Jej dramat trwał 6 miesięcy

Do tych wstrząsających wydarzeń doszło w stanie Biharu w północno-wschodnich Indiach. 15-letnia dziewczynka, która nie chciała ujawniać swoich danych, padała ofiarą długotrwałego wykorzystywania seksualnego. Jej dramat trwał 6 długich miesięcy. Przez ten czas systematycznie molestowało ją 19 osób – trzech nauczycieli oraz 16 uczniów.

Gwałcili ją uczniowie, ale i nauczyciele

Anuj Kumar, podinspektor policji Ekma, w rozmowie z CNN powiedział, że nastolatka już za pierwszym razem została zgwałcona przez 3 lub 4 chłopców. Kiedy inni uczniowie dowiedzieli się o tym zdarzeniu, grozili jej, straszyli ją i również wykorzystywali.

Dziewczynka po 6 miesiącach w końcu nie wytrzymała.
6 lipca udała się na policję i opowiedziała o wszystkim. Od razu rozpoczęto śledztwo w tej sprawie. Do tej pory funkcjonariusze zatrzymali dyrektora szkoły, w której rozgrywał się koszmar 15-latki, jej dwóch nauczycieli oraz czterech chłopców.


Anne Charlotte
Udostępnij

„Winni odpowiedzą za to, co zrobili

Vijay Kumar Verma, zastępca inspektora generalnego w Saran, dystryktu stanu Bihar, zapewnił:

Prowadzone jest śledztwo w tej sprawie. Konsekwencje z tych czynów z pewnością zostaną wyciągnięte. Chcemy ukarać wszystkich winnych


Na razie wiadomo, że wszyscy oskarżeni nie przyznają się do winy.

Gwałty w Indiach

Koszmar tej 15-letniej dziewczynki po raz kolejny przypomina o przerażających gwałtach, jakie często mają miejsce w społeczeństwie indyjskim. Już nie jeden raz pisaliśmy o częstotliwości tego rodzaju przestępstw w tym kraju. Niestety, mimo zaostrzenia indyjskiego prawa wciąż niewiele się zmieniło.

Źródło: dailymail.co.uk | Fotografie: flickr.com