×

Dragon Lady chce być gadem. Na swoją przemianę wydała już 61 tys. funtów!

Ponoć chirurg plastyczny powinien odmówić wykonania zabiegu, jeśli w jakiś sposób szkodzi on pacjentowi. Jednak granice tego, co szkodzi, okazują się dosyć umowne. Dragon Lady chce być gadem, dlatego pozbyła się uszu i poddała wielu innym zabiegom modyfikacji ciała. Kosztowało ją to – bagatela – 61 tysięcy funtów.

Traumatyczne dzieciństwo

Nie do końca wiadomo, ile prawdy jest w historii przedstawionej przez Dragon Lady, ale jedno jest pewne – mężczyzna nie miał łatwego dzieciństwa.

Tiamat Legion Medusa urodził się jako chłopiec. Gdy miał 5 lat, był nękany fizycznie i psychicznie przez swojego ojczyma. W końcu, jak twierdzi, ten wyrzucił go z domu.

Ostatecznie zostałem wyrzucony w środku lasu w południowym Teksasie, gdzie występuje dużo grzechotników. Moi ludzcy rodzice wyrzucili mnie, więc gady stały się moimi rodzicami

– twierdzi Dragon Lady.

Chłopca konkretnie wyrzucono w okolicy farmy jego dziadków. Odtąd to oni zajęli się Tiamatem i jego rodzeństwem.

Zmiana płci

Kolejne problemy zaczęły się wtedy, gdy chłopiec zrozumiał, że czuje się kobietą. Bał się jednak przyznać do tego swoim dziadkom. Po latach zdecydował się na zmianę płci i przybrał imię Eva.

Eva Tiamat Medusa była pracownicą banku. Pewnego dnia usłyszała diagnozę, która odmieniła całe jej życie. Kobieta dowiedziała się, że jest zarażona wirusem HIV.

Ten moment sprawił, że w Evie coś pękło. Stwierdziła, że nie chce reszty swojego życia spędzić jako szeregowy pracownik banku.

Nie ma nic dziwnego w tym, że w kryzysowym momencie swojego życia ludzie podejmują radykalne decyzje i chcą odmienić wszystko o 180 stopni. Ale decyzję Evy, delikatnie mówiąc, można określić kontrowersyjną. Kobieta postanowiła, że… przemieni się w gada.

Dragon Lady chce być gadem

Eva stwierdziła, że chciałaby odtąd żyć jako gad. Jej życzeniem jest, żeby nie zwracano się do niej formami „ona/jej” czy „on/jego”. Dragon Lady chce być „tym”. Swoją modyfikację rozpoczęła w 1997 roku, ale trwa ona do dzisiaj.

Teraz na głowie ma 18 implantów, usunięte uszy i częściowo usunięty nos. Do tego Dragon Lady wyrwano wszystkie zęby, tylko po to, by kilka z nich wstawić we wskazanych miejscach. Eva ma również zielone białka oczu i przecięty język.

Jednak modyfikacji było znacznie więcej. Dragon Lady zdecydował się m.in. na skaryfikację klatki piersiowej i nadgarstków.

Tylko niektórzy boją się mnie, bo myślą, że jestem diabłem. Czasami zdarza się, że ktoś mnie zaatakuje słownie lub nawet splunie na mnie. Zazwyczaj, gdy idę przez ulicę, ludzie uśmiechają się do mnie i chcą zrobić sobie zdjęcie

– twierdzi Dragon Lady.

Przemiana w gada kosztowała ok. 61 tys. funtów…

Źródła: kobieta.wp.pl, Popularne.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować