×

Chirurg nagrywała teledyski podczas operowania. Dla jednej pacjentki skończyło się to tragicznie

Jedna z najbardziej doświadczonych chirurgów plastycznych z Atlanty, dr Windell Davis-Boutte, zyskała sobie popularność w dość nietypowy sposób. Choć ciężko w to uwierzyć, kobieta nagrywała teledyski podczas przeprowadzania zabiegów chirurgicznych, bawiąc się przy tym w najlepsze! Swoje nagrania udostępniała na portalu YouTube.

Dr Davis-Boutte w sumie nagrała już około 20 kontrowersyjnych teledysków, gdzie śpiewa, tańczy i doskonale bawi się wraz z resztą personelu.

Nie przewidziała jednak, że nieodpowiedzialne zachowanie podczas przeprowadzania zabiegu może w końcu doprowadzić do prawdziwej tragedii. Jedna z pacjentek doznała nieodwracalnego urazu mózgu, a kilka godzin później stanęło jej serce.

Operacja miała być prezentem dla kobiety, dlatego doktor postanowiła przeprowadzić ją po kosztach – pacjentka nie była intubowana, a zamiast ogólnego znieczulenia podano jej mieszankę odurzającą.

Mama zdecydowała się na odsysanie tłuszczu i usunięcie nadmiaru skóry. Chciała wyglądać idealnie w swojej sukni ślubnej. Przed pójściem do tego gabinetu miała wszystko. Teraz nie ma nic – mówi syn poszkodowanej kobiety

Dr Windell Davis-Boutte grożą lata więzienia i wielomilionowe odszkodowania dla pacjentów.

Oto jeden z kompilacja teledysków nieodpowiedzialnej doktor. Zdecydowałabyś się na operację w takich warunkach?

Może Cię zainteresować