×

Dorota Szelągowska pochwaliła się nową fryzurą. Przy okazji zdradziła sekret swojej wagi

Dorota Szelągowska pilnie strzeże swojej prywatności i nie dzieli się wieloma sprawami z opinią publiczną. Przykładowo o kolejnej ciąży dowiedzieliśmy się praktycznie w momencie rozwiązania. Czasami jednak uchyla rąbka tajemnicy…

Prywatność najważniejsza

Dorota niesamowicie długo trzymała wiadomość o ciąży w ukryciu i konsekwentnie nie pokazywała ciążowego brzuszka w mediach społecznościowych. Ta radosna nowina dotarła do opinii publicznej praktycznie wówczas, gdy malutka Wanda przyszła na świat. Czasami zdarzy się, że Szelągowska coś jednak swoim fanom ujawni. Jakiś czas temu mogliśmy na przykład zobaczyć, jak mieszka znana projektantka wnętrz. Dorota udostępniła na Instagramie zdjęcia, na których pochwaliła się swoim domem.

W ostatnich dniach zdradziła kolejny sekret. Na Instagramie pokazała nową fryzurę i dzięki temu wiemy też, ile przytyła w czasie ciąży! Co to ma ze sobą wspólnego? Przeczytajcie sami!

Chciałabym, żeby do wagi sprzed ciąży wracało się tak łatwo, jak z wizyty od fryzjera – wyznała Dorota na swoim InstaStory. Jak ja zrzucę te 15 kilogramów? Choć teraz to już pewnie 10 w tej nowej fryzurze, bo moje włosy ważyły z 5.

Całe szczęście, że mama małej Wandy ma do siebie taki dystans i traktuje to z przymrużeniem oka, a nie jako wyścigi w jak najszybszym dojściu do formy po ciąży. Mimo to już widać różnicę! Gratulujemy! :)

Oby jak najszybciej uzyskała efekty, które będą ją zadowalać!

Może Cię zainteresować

zamknij