×

Dorota Gardias opublikowała zdjęcie z 5-letnią córką. Ściągnęła na siebie falę krytyki

Dorota Gardias do tej pory raczej nie zdradzała zbyt wielu szczegółów ze swojego życia prywatnego. Jednak tym razem na Instagramie udostępniła coś, co wywołało niemałe poruszanie i ściągnęło na nią falę krytyki. Co takiego zrobiła?

Dorota Gardias zabrała swoją 5-letnią córeczkę do manikiurzystki

Prezenterka opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym widać, jak ona i jej córeczka Hania oddają się zabiegom dłoni. Dorota zdradziła nawet, że jej urocza 5-latka sama wybrała kolor lakieru.

Pani Hania z mamusią (…) Haniu jaki kolor? Brokatowe – podpisała zdjęcie

Poruszenie w na Instagramie

Właśnie ta fotografia wywołała takie oburzenie. Internautki niemal natychmiast zwróciły uwagę prezenterce, że na takie zabiegi jest zdecydowanie za wcześnie dla małej dziewczynki. Podkreśliły, że lakiery mogą zawierać różnego rodzaju szkodliwe substancje.

Nie mam pytań, Co będzie robiła za 5,10 lat?

Przepraszam, ale myślę że to lekka przesada

Głupich nie sieją – sami wyrosną. Debilka

Nie wszystkie głosy były jednak takie. Część pań broniła Doroty, podkreślając, że one także malują pazurki swoim małym córeczkom.

Moja córka też uwielbia czuć się jak dama

Świetny pomysł na spędzenie czasu z młodą damą. Nie popadajmy w paranoję, bo w sklepach są też lakiery do paznokci czy cienie do malowania dla dzieci i są one używane w domowym zaciszu

I bardzo dobrze! Każda kobieta bez względu na wiek ma prawo mieć zrobione paznokcie. Pamiętajmy, że żyjemy w XXI wieku, gdzie szare mydło i biały jeleń nie są podstawowym składem kosmetyczki kobiety

A Wy co myślicie na ten temat?

Może Cię zainteresować

zamknij