×

Pamiętasz Klaudię Kulawik z Mam Talent? Dziś ma już 21 lat i zmieniła się nie do poznania

Klaudia Kulawik to gwiazda pierwszej polskiej edycji programu „Mam Talent”. Zasłynęła jako najmłodsza uczestniczka popularnego show – miała zaledwie 11 lat, kiedy oczarowała wszystkich wykonaniem utworu Czesła Niemena pt. „Dziwny jest ten świat”. Swoim talentem przejawiającym się w dorośle brzmiącym głośnie wzruszyła serca zarówno jurorów, jak i zasiadających przed telewizorami widzów. Mimo swojego młodego wieku dziewczynka zajęła wtedy 2. miejsce! Jak dziś wygląda?

Młoda artystka wraca z nowym utworem

Finalistka pierwszej edycji „Mam Talent” ma już dzisiaj 21 lat. Artystka dorosła i wróciła z nowym singlem pt. „Maybe today”, do której słowa i muzykę przygotowała sama.

Jestem ogromnie szczęśliwa, że mogę dziś podzielić się nową piosenką! Długo czekałam aż ujrzy światło dzienne i nareszcie mogę wziąć głęboki oddech i skierować Was do wysłuchania. Jednak, jak zawsze, nic nie dzieje się samo! – napisała we wpisie na Facebooku, w którym ogłosiła premierę swojego nowego kawałka. Podziękowała w nim również muzykom, z którymi współpracowała i osobom odpowiedzialnym za teledysk – czytamy w jednym z wpisów młodej wokalistki

Klaudia obecnie uczy się w w British and Irish Modern Music Institute w Londynie.

Poznajecie ją?

Trzeba przyznać, że mała gwiazda wyrosła na piękną kobietę, prawda?

Dla przypomnienia, tak wyglądała, kiedy brała udział w „Mam talent”

Mam Talent

Polecane

Może Cię zainteresować