×

Donald Trump nie potrafi zamknąć parasolki. Wideo z jego udziałem wywołało w sieci burzę

Prezydent USA, Donald Trump, to człowiek bardzo specyficzny. Znany jest z dość impulsywnego charakteru, co ponownie udowodnił podczas swojej batalii z… parasolem. Całe zdarzenie zostało uwiecznione na nagraniu, które podbija internet. Z Trumpa znowu śmieje się cały świat.

Do tego komicznego zdarzenia doszło wczoraj w Waszyngtonie. Pogoda nie zachwycała – ulewny deszcz, zachmurzenie i porywisty wiatr tylko pogarszały sprawę. Nic dziwnego, że Donald Trump został przez swój sztab wyposażony w parasolkę.

Nie wytrzymał

Prezydent USA dziarskim krokiem szedł w stronę schodów prowadzących go do samolotu Air Force One. Zaraz przed wejściem próbował zamknąć trzymaną w ręku parasolkę. Niestety, kolejne próby kończyły się fiaskiem. Trump nie wie jak zamknąć parasol! Zdenerwowany i zniecierpliwiony prezydent dał sobie spokój i zostawił gadżet… przed samym wejściem. Zdarzenie zostało nagrane, a amerykańskie media śmieją się z Trumpa, którego przerosła obsługa parasolki.

A wy co sądzicie o zachowaniu Trumpa? Myślicie, że dobrze zrobił rzucając parasolkę na ziemię, czy jednak powinien poprosić kogoś o pomoc?

Może Cię zainteresować

zamknij