×

„Trzeba coś teraz zrobić dla innych”. 68-letni Don Vasyl kandyduje w wyborach samorządowych

Don Vasyl znany jest wszystkim tym, którzy kochają bawić się przy rozrywkowej muzyce. Król Romów, bo tak o nim można powiedzieć, postanowił wyjść z show-biznesu do świata polityki.

Don Vasyl kandyduje na stanowisko radnego w Powiecie Aleksandrowskim. Mikrofon sceniczny zamieni na ten czas na mikrofon wyborczy

Muzyk ma konkretne plany, o których poinformował w rozmowie z Wirtualną Polską: „Pierwsza próba przygody z samorządem skończyła się niepowodzeniem. Nie doceniłem siły reklamy. Teraz jest inaczej, a moje plakaty w mieście są wszędzie. Trzeba coś teraz zrobić dla innych”.

68-latek wyznaje, że nie należy do żadnej partii, a chce działać dla dobra ludzi

Jako artysta nie mogę stawać po żadnej stronie. Wszystkie opcje mi się podobają. Nie mogę inaczej, bo bym stracił fanów. Sam od wielu lat pomaga najbardziej potrzebującym. – Mam sygnały – od kilkunastu już lat, że ludzie uważają mnie za porządnego Polaka, który chce dobrze

Jego hasła wyborcze są proste, ale cóż więcej trzeba, jeśli muzyka zna tyle ludzi? „Kompetencja i skuteczność” oraz „Jestem Polakiem i śpiewam dla Polski” – tak wita się z nami Don Vasyl z plakatów wyborczych.

Czy Waszym zdaniem ma szansę wygrać?

Może Cię zainteresować

zamknij