×

Dominika Tajner-Wiśniewska i Justyna Żyła spędziły razem Wielkanoc. Nowa przyjaźń?

Przyjaźnie w show-biznesie to podobno rzadkie zjawisko, ale w tym przypadku można mówić o czymś, co powoli zamienia się w zażyłą więź. Dominika Tajner-Wiśniewska i Justyna Żyła spędziły razem Wielkanoc. Kto by pomyślał, że akurat te dwie panie będą się kolegować?

Z całą pewnością można mówić o tym, że mają wiele wspólnych tematów. Niestety obie zostały porzucone przez znanych mężów

Panie zapoznały się bliżej w programie „Taniec z Gwiazdami” i od tamtego czasu regularnie się widują. Najwidoczniej nadają na tych samych falach i mają wiele wspólnych tematów. Jeszcze aktualna żona Michała Wiśniewska pochwaliła się znajomością na swoim koncie na Instagramie.

Dominika Tajner-Wiśniewska i Justyna Żyła – nowy duet w show-biznesie? Czy możemy spodziewać się wspólnego programu?

Zwłaszcza Dominika aktywnie dzieli się ostatnio tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym. Czy w ten sposób odreagowuje to, jak zmienia się jej życie? Bardzo możliwe, że dzięki nowym przyjaźniom stara się nie myśleć o tym, że jej małżeństwo przestało istnieć. Wydaje się, że Justyna Żyła jest idealną współtowarzyszką do tego, aby nie tylko dzielić smutki, ale i snuć plany na przyszłość.

Dominika dodała na swoje konto na Instagramie zdjęcia, z których wynika, że znajomość z byłą żoną skoczka rozkwitła na dobre! Na pewno taki babski wieczór sprawił, że obie poczuły się lepiej. W końcu nikt nie zrozumie zranionej kobiety jak druga zraniona kobieta, która do tego także jest celebrytką!

„Dominika Tajner-Wiśniewska i Justyna Żyła wyglądają na zadowolone. – i bardzo dobrze!” – piszą internauci

Czy myślicie, że to przyjaźń na dłużej?

Może Cię zainteresować