×

Dominika Ostałowska przeszła niebywałą metamorfozę. Gwiazda sporo schudła, ale nie tylko

Gwiazda serialu „M jak Miłość” przeszła ogromną metamorfozę! Dominika Ostałowska schudła i wygląda rewelacyjnie. Właśnie pokazała zdjęcie. My jesteśmy zachwyceni!

Dominika Ostałowska schudła

Dominika Ostałowska opublikowała właśnie na Instagramie dwa zdjęcia. Wróciła na portal społecznościowy po bardzo długiej przerwie, dlatego od razu zwróciło to uwagę fanów oraz mediów. Jednak nie tylko to… Na najbardziej aktualnej fotografii aktorka wygląda wprost kwitnąco! Na pierwszy rzut oka widać, że przeszła ogromną metamorfozę. Poprawiła się nie tylko jej sylwetka, ale i wygląd skóry!

Dominika Ostałowska schudła

Problem z efektem jo-jo

Sama Dominika zdradziła w rozmowie z „Życie na gorąco”, że przez długi czas miała problem z efektem jo-jo. Na szczęście w końcu znalazła sposób, aby mu zapobiec. Tak wyglądała jeszcze w 2017 roku. By później znów przytyć:

Dominika Ostałowska bardzo schudła

Ostałowska bardzo schudła

Znalazła sposób!

Odkąd dobrano mi odpowiednią dietę, której bezwzględnie przestrzegam, mam poczucie, że panuję nad swoim zdrowiem i wyglądem, a przede wszystkim nie chodzę głodna, kiedy moi koledzy z teatru zamawiają pizzę

Gwiazda „M jak miłość” podkreśla, że nie tylko dieta jest kluczem do sukcesu, ale i aktywność fizyczna – ona ćwiczy w domu na orbitreku i jeździ na rowerze. Dodała również, że dzięki swojej przemianie, czuje się pełna energii i zadowolona.

Dominika Ostałowska schudła – komentarze fanów

Fani aktorki nie szczędzili jej miłych słów. Pod jej zdjęciami dosłownie zaroiło się od pochlebnych komentarzy.

Pani Dominiko, świetnie pani wygląda

Super Pani wyglada jaka zmina jak sie udalo jesli mozna wiedziec jak Pani tak ładnie schudla

Brawo Pani Dominiko, życzę dużo wytrwałości w utrzymaniu odzyskanej figury, coś wiem na ten temat

My również gratulujemy!

zamknij