×

Dominic D’Angelica broni się w sieci. Na jego słowa zareagowała matka ofiary

Dominic D’Angelica przerywa milczenie. Mężczyzna wrócił na Instagram, gdzie zwrócił się do fanów. Na jego słowa zareagowała matka ofiary, która chce upublicznić dowody. „To żałosne” – pisze.

Dominic D’Angelica przerywa milczenie

Tą aferą od kilku tygodni żyje cała Polska. Tuż przed finałem dziewiątej edycji „Top model” wyszło na jaw, że finalista Dominic D’Angelica został w przeszłości skazany za odbycie stosunku oralnego z nieletniąponiżej 16. roku życia. Sam miał wtedy 21 lat.

W oficjalnym oświadczeniu Dominic D’Angelica zapewnia, że sprawa jest znacznie bardziej złożona niż się wydaje i „nigdy nie uznano go za winnego”. W sieci jednak zawrzało, a TVN szybko pozbył się go z programu.

Model na pewien czas zniknął z mediów społecznościowych. Ostatnio wrócił jednak na Instagram, gdzie zamieścił krótkie nagranie skierowane do internautów. Mężczyzna m.in. podziękował za wsparcie i zapowiedział, że wkrótce wróci, by przedstawić swoje stanowisko w tej sprawie:

Chciałbym też powiedzieć, że jestem wdzięczny za każdego z Was, który okazał mi dużo miłości w tym trudnym czasie. Powróciłem do 2011 i do czegoś, czego nie zrobiłem i to była dla mnie jedna z najtrudniejszych chwil w życiu. Chciałbym Wam więc tylko wszystkim bardzo podziękować. Wrócę niedługo, żeby powiedzieć więcej o moim stanowisku w całej sprawie.

Matka ofiary nie wytrzymała

Na słowa mężczyzny zareagowała matka ofiary. Jamela Williams zamieściła na Facebooku obszerny post, w którym mocno krytykuje jego postawę:

Dominic, znowu to samo. Więc twój brat #iamstefendangelica podpisał się na pośladkach mojej córki (dowód nr 29), który musiałam zidentyfikować na stanowisku świadka wraz z napisami innych ludzi na różnych częściach zgwałconego ciała mojej córki. Po czym pojawiasz się w mediach społecznościowych i próbujesz manipulować ludźmi, mówiąc: 1. Nie zrobiłeś tego! 2. To był jeden z najtrudniejszych okresów w Twoim życiu! 3. Jesteś bardzo wdzięczny wszystkim, którzy okazywali Ci tak wiele miłosiernego wsparcia i jak wiele to dla Ciebie znaczy w tym trudnym czasie! Więc jesteś OFIARĄ!…

To jednak nie wszystko. Kobieta zagroziła, że upubliczni mediom dowody z procesu sądowego, które ostatecznie go pogrążą. Mowa tutaj o zdjęciach i nagraniach:

Może prześlę wszystkim portalom newsowym, magazynom itp. wideo mojej córki w dniu gwałtu i zorganizuję wystawę fotograficzną zdjęć podpisu twojego brata na ciele mojej córki. W ten sposób cały świat będzie mógł zobaczyć i usłyszeć płacz przerażonej ofiary, która ma zniszczone życie po tym, co TY JEJ ZROBIŁEŚ. Może powinnam opublikować przesłuchanie kryminalistyczne, opisujące ze strasznymi szczegółami słowo po słowie rolę, którą odegrałeś w tym gwałcie…

Na koniec Jamela Williams ostrzegła, że będzie reagować za każdym razem, gdy Dominic D’Angelica będzie publicznie zapewniał o swojej niewinności:

To żałosne, że „kontaktujesz się” ze swoim anonimowym „fanem”, jakbyś był taki ważny dla tych młodych ludzi. Tak bardzo potrzebujesz uwagi. Zmuszasz mnie do reagowania za każdym razem, gdy otwierasz usta, ponieważ wszystko, co mówisz, to kłamstwo, manipulacje i oszustwa.

Jak widać, sprawa zapewne jeszcze długo będzie miała medialny wydźwięk.

Źródła: www.plotek.pl, viva.pl, jastrzabpost.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować