in

3 znaki zodiaku, które są najlepszymi kochankami. W ich sypialni nigdy nie jest nudno

Z pewnością każdy z Was słyszał utarte powiedzenie, że to mężczyzna jest głową rodziny. Czasy się jednak zmieniają i role powoli się odwracają. Kobiety mają bowiem coraz więcej do powiedzenia, a co za tym idzie, stają się coraz silniejsze i bardziej zdecydowane – także w relacjach ze swoimi partnerami. Okazuje się jednak, że to nie tylko kwestia zmian, jakie zachodzą w społeczeństwie, ale również znaku zodiaku, jaki został nam przypisany. W końcu to m.in. od niego zależy nasz temperament.

Dominacja w związku

Niektórzy już od najmłodszych lat chcą dominować i przewodzić innym, a płeć nie ma tutaj nic do tego – do tej grupy mogą należeć zarówno kobiety jak i mężczyźni. Oczywiście, taka kolej rzeczy przekłada się również na „sprawy łóżkowe”. 

Znak zodiaku a zachowanie w sypialni

Niektórzy rodzą się po to, by dominować i płeć nie ma tu nic do rzeczy. Przekłada się to na ich życie intymne. Waleczna osobowość sprawia, że najlepiej czują się „na górze”.

Oto 3 znaki zodiaku, które lubią przejmować kontrolę w sprawach łóżkowych. Kiedy tylko pojawią się w sypialni niemal natychmiast pokazują, kto tu rządzi.

Lew

Lew to nie tylko król zwierząt, ale także król w relacjach damsko-męskich. Jeśli urodziłeś lub urodziłaś się w dniach 23.07 – 23.08, prawdopodobnie cechuje Cię odwaga i wyjątkowa charyzma. Uwielbiasz przejawiać swoją siłę, co widać także po Twoim zachowaniu w sypialni, bowiem poczucie kontroli nad sytuacją i partnerem sprawia Ci największą przyjemność. W związku z tym zawsze starasz się być „na górze”, co jest przejawem Twojej dominacji. Warto również dodać, że uwielbiasz słuchać komplementów na swój temat. Dzięki nim czujesz jeszcze większą pewność siebie.

Skorpion

W sypialni to Ty grasz pierwsze skrzypce. Wprost uwielbiasz dominować! Na szczególną uwagę zasługuje jednak to, że czasami potrafisz mieć nieco egoistyczne podejście, a co się z tym wiąże, zapominasz o odczuciach drugiej połówki. Zdarza się jednak, że odgrywasz rolę uległego, co sprawia Ci mnóstwo frajdy, a co najważniejsze bywa dla Ciebie podniecające – w końcu zmiany są czasami potrzebne. Przy następnych stosunkach szybko wszystko wraca do normy i znów to Ty zaczynasz rozdawać karty.

Baran

Jesteś Baranem? Prawdopodobnie działasz pod wpływem emocji, a słowa, które najbardziej oddają Twoją osobowość to dzikość i pasja. Te cechy sprawiają, że uwielbiasz dominować nad swoją drugą połówką i pokazywać, kto ma tutaj więcej do powiedzenia. Warto jednak zaznaczyć, że liczy się dla Ciebie nie tylko Twoja własna przyjemność – dzielisz się z nią chcąc jednocześnie zaimponować, co sprawia, że łączy Was „zdrowa relacja”. Ze względu na swoją osobowość przyciągasz do siebie ludzi spokojniejszych. Ludzi, którzy nie lubią dominować, a to dla Ciebie duży plus.

Źródło: papilot.pl | Fotografie: instagram.com