×

Doda ma aparat ortodontyczny na zębach. Właśnie pokazała, jak wygląda

Doda właśnie założyła aparat na zęby. Po wizycie u ortodonty od razu pochwaliła się swoim odmienionym wyglądem na Instagramie. Jak się teraz prezentuje? Trochę inaczej, ale według nas równie pięknie, co wcześniej. Ale nie musicie wierzyć nam na słowo.

Doda założyła aparat ortodontyczny

Zdanie Polaków o Dorocie Rabczewskiej jest mocno podzielone. Piosenkarka należy do osób, które albo się kocha, albo nienawidzi. Jednak niezależnie od tego, co kto myśli o Dodzie, nikt nie może odmówić jej ogromnego poczucia humoru i dość luźnego podejścia do własnego wizerunku.

Dorota doda Rabczewska
Instagram

Piosenkarka po raz kolejny pokazała, że ma do siebie sporo dystansu. Gwiazda postanowiła zadbać o swój zgryz i zdecydowała się na bardzo poważny krok. Założyła aparat na zęby. Przy okazji obaliła mit, że jej piękny uśmiech to kwestia dobrze zrobionych licówek. Oczywiście zrobiła to w swoim stylu, przemawiając do fanów na Instastory:

Kochani chciałam Wam coś bardzo ważnego powiedzieć. Mianowicie musicie się pogodzić z faktem, że wszyscy, którzy pie****li głupoty, że mam zrobione licówki, mogą pocałować mnie w du*ę. Właśnie założyłam aparat. Uczę się dopiero mówić, ale jestem szczęśliwa

doda założyła aparat
Instagram

Aparat tylko dodał Dodzie uroku

Musimy przyznać, że założenie widocznego aparatu, to dość odważny ruch, jak na osobę, która stale jest w świetle reflektorów. Niestety nie każdemu jest w nim do twarzy.

doda przed założeniem aparatu
Instagram

Jednak w przypadku Dody, aparat tylko dodał uroku. Rzadko zdarza się, żeby ktoś wyglądał w nim równie dobrze. Jednocześnie nie możemy oprzeć się wrażeniu, że taki „dodatek” odjął jej co najmniej kilka lat. Z kolei to, jak sama śmieje się ze swoich nowych problemów z dykcją, kompletnie nas rozbroiło.

Doda założyła aparat i motywuje innych

Niestety każdy, kto przeszedł w swoim życiu etap stałego aparatu ortodontycznego, wie że pierwsze dni po jego założeniu wiążą się z ogromnym bólem i zakazem jedzenia określonych potraw. Doda przyznała, że nie wyobraża sobie roku bez jabłek i żucia gumy. Ale mimo dyskomfortu, piosenkarka motywuje innych do podobnego ruchu:

Nie wyobrażam sobie przez ten rok nie żuć gumy. A jeżeli mam w ten sposób dać jakąkolwiek nadzieję i zmotywować wszystkich tych, którzy mają wadę zgryzu do założenia aparatu, to jestem tu. Jestem tu dla was!

Życzymy Dodzie dużo siły w najbliższych dniach. Z własnego doświadczenia wiemy, że pierwsze dni z aparatem mogą być okropne.

Co myślicie o Dodzie w aparacie ortodontycznym?

Może Cię zainteresować

zamknij