×

Doda wspomina liczne zdrady Radosława Majdana. „To było traumatyczne”

To była jedna z najbardziej popularnych par showbiznesu, ale ich związek skończył się głośnym rozstaniem. Chociaż od tego czasu minęło 12 lat, Doda wspomina zdrady Majdana. Czy praca nad filmem „Dziewczyny z Dubaju” przywołała przykre wspomnienia?

Dorota Kontrowersja Rabczewska

Ci, którzy pamiętają czasy Baru i początki zespołu Virgin, na pewno pamiętają również związek Dody z Radosławem Majdanem. Wokalistka, która wtedy nazywała siebie Dodą Elektrodą, od początku uwielbiała szokować, a wzbudzanie kontrowersji było jej sposobem na karierę.

W tym czasie Dodę próbowało naśladować wiele nastoletnich dziewcząt. Część z nich próbowała się do niej upodobnić, co – biorąc pod uwagę ówczesny styl wokalistki – niekoniecznie było dobrym wzorcem.

Wokalistka szokowała nie tylko stylem. Teledysk do piosenki „Dżaga”, którą nie wszyscy lubili, ale wszyscy znali, pokazywał miłosne uniesienia Dody z Radosławem Majdanem.

Przez kilka lat, wokalistka dumnie prezentowała również tatuaż z imieniem Radosława. I to jeden z przykładów na to, że nie warto tatuować sobie imienia partnera.

Doda wspomina zdrady Majdana

Chociaż wydawało się, że miłość kwitnie, a Doda i Majdan są parą idealną, głośny związek zakończył się jeszcze głośniejszym rozstaniem w 2007 roku. Wokalistka od razu zdradziła, że powodem były liczne zdrady Majdana.

W wywiadzie udzielonym magazynowi „Viva!”, piosenkarka dokładnie opisała jak często słyszała od osób postronnych, że bramkarz ją zdradza.

Tamte wydarzenia na pewno mocno zabolały popularną piosenkarkę, bo pomimo, że od rozstania minęło już 12 lat, Doda nadal wraca do tego tematu w wywiadach. Tak też zrobiła w rozmowie z portalem Przembitni, podczas której zdobyła się na szczere wyznanie:

To było traumatyczne wydarzenie dla mnie jako młodej dziewczyny. Wymazałam to z pamięci.

– powiedziała wokalistka.

Dziś Rabczewska jest szczęśliwie zakochana, tak, jak i Radosław Majdan, któremu niedawno urodził się syn. Wokalistka jakiś czas temu twierdziła, że niewiele mają z sobą wspólnego, a Małgorzata Rozenek nie życzy sobie, żeby Radosław kontaktował się z byłą żoną. Ale mimo to, gdy wybuchła afera po emisji filmu „Nic się nie stało”, Doda stanęła w obronie Majdana mówiąc, że jest seksoholikiem, ale nie pedofilem.

Tatuaż już dawno usunięty, ale może resztki pierwszego silnego uczucia pozostały?

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij