×

Doda przytyła w Meksyku, a teraz narzeka na wagę: „To jednak jest PESEL”

Doda przytyła w Meksyku? Wokalistka przez ponad miesiąc dzieliła się ze swoimi fanami zdjęciami z wakacji w pięknym, słonecznym Tulum, gdzie wypoczywała w gronie przyjaciół. Teraz znana z nienagannej sylwetki piosenkarka narzeka, że nie może się pozbyć nadprogramowych kilogramów.

Gwiazdy szaleją na zagranicznych wakacjach

Jeśli ktoś śledzi przynajmniej kilku celebrytów w mediach społecznościowych, z pewnością w ostatnim czasie chociaż raz mógł zobaczyć relację z pandemicznych wakacji gwiazd.

Jeszcze rok temu gwiazdy apelowały, żeby zostać w domu. Teraz przeglądając Instagrama można odnieść wrażenie, że nigdzie nie jest tak tłoczno, jak w Tulum czy na Zanzibarze. Znani i majętni oszaleli na punkcie tych miejsc nie bez powodu: można tam pojechać bez obowiązkowej kwarantanny.

Niektórzy celebryci naprawdę nie mieli litości dla swoich fanów. Podczas gdy Polacy tęsknią za zagranicznymi podróżami i już drugi rok większość z nas musi zmieniać swoje plany urlopowe, celebryci nie mieli zamiaru dłużej siedzieć w miejscu. W egzotyczną podróż w ostatnim czasie wybrała się Barbara Kurdej-Szatan (celebrytka uznała, że zdjęcie z afrykańskimi dziećmi to dobra okazja, żeby zareklamować drogi wózek dziecięcy), Natalia Siwiec, Sonia Bohosiewicz, Maja Bohosiewicz, Julia Wieniawa czy Małgorzata Rozenek. Ale lista jest o wiele dłuższa.

Doda przytyła w Meksyku

Wśród gwiazd, które postanowiły złapać oddech i odpocząć daleko od Polski, jest również Doda. Wokalistka wybrała się razem z przyjaciółmi do Tulum w Meksyku, gdzie wypoczywała ponad miesiąc. Spędziła tam walentynki i swoje urodziny. Okazji do świętowania nie brakowało.

Jak wiadomo, podróżujemy także przez kuchnie. Doda nie żałowała sobie również regionalnych przysmaków. Zapomniała o diecie i aktywności fizycznej. Jak twierdzi, szybko odbiło się to na jej sylwetce.

Gwiazda wyznała na InstaStory, że teraz mimo wysiłków nie może zrzucić nadprogramowych kilogramów. Uważa, że to z powodu wieku.

Mam dla Was dwa newsy. Oba są słabe. Po pierwsze, no nie mogę zrzucić tych kilogramów, co ich się nabawiłam w Meksyku. To jest po prostu wiek, jednak to jest pesel. Taki mam właśnie wniosek po tym treningu moim. Dwa, jest takie niskie ciśnienie, ja nie wiem, fatalnie się czuję

– oznajmiła Dorota Rabczewska.

Doda zawsze lubiła się chwalić swoją sylwetką. Podkreślała, że mimo wieku ma figurę lepszą niż na początku kariery. Teraz gwiazda wróciła do diety pudełkowej i ćwiczeń pod okiem trenerki personalnej. Jednak patrząc na zdjęcia Dody, trudno się dopatrzeć tych nadprogramowych kilogramów…

Wokalistka ma sylwetkę idealną, prawda?

Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij