×

Doda bierze rozwód. Wyjawiła ważny szczegół rozstania

Doda bierze rozwód z Emilem Stępniem. Ich małżeństwo przetrwało niespełna trzy lata. „Temat dla mnie jest zamknięty” – przyznała Rabczewska.

Doda bierze rozwód

Dorota Rabczewska to kontrowersyjna postać polskiego show-biznesu, jednak dziś jej nagość, styl i zachowanie, nie wzbudza już takiej sensacji jak kiedyś, gdy rozpoczynała karierę. Mimo to od wielu lat to życie prywatne Dody jest w centrum zainteresowania mediów i fanów. Jej twórczość pojawia się gdzieś „przy okazji”.

Doda bierze rozwód
Twitter

Życie prywatne wokalistki należy do wyjątkowo burzliwych. Związek z Radziem (który dziś jest mężem Małgorzaty Rozenek), potem głośne rozstanie i kolejny związek, tym razem z Adamem Nergalem Darskim, który porzucił Dodę, chociaż ta wspierała go w walce z białaczką.

Doda bierze rozwód
Twitter

Natępnie w życiu Dody pojawił się Emil Haidar. Para wytrzymała ze sobą niewiele ponad rok, ale do dziś Doda i Emil spotykają się podczas rozpraw sądowych.

Nikt tak jak on mnie nie oszukał. Był zupełnie inną osobą, niż siebie przedstawiał. Prowadził ze mną grę pozorów, w której sromotnie przegrałam. Dał mi największą i najszybszą lekcję. Zapłaciłam bardzo drogo. Minął równo rok, a Emil, mój narzeczony, który miał zostać moim mężem, założył mi w sądzie cztery sprawy, między innymi o zwrot prezentów i jakieś wymyślone bzdury. A ja się pod koniec go bałam. W końcu spakowałam się i od niego uciekłam. Urażona duma mężczyzny jest chyba gorsza od diabła

– mówiła Doda w rozmowie z „Vivą”.

Nic dziwnego, że piosenkarka starała się, by relacja z Emilem Stępniem rozwijała się z dala od mediów. Fani sądzili, że tym razem związek naprawdę może się udać. Para poznała się w 2016 r. podczas premiery spektaklu „Słownik ptaszków polskich”, w którym artystka grała postać Andżeliki. Dwa lata później Emil i Doda byli już małżeństwem. Wzięli cichy ślub z dala od Polski, a media dowiedziały się o wszystkim po fakcie.

Doda bierze rozwód
Twitter

Jeszcze niedawno Doda i Stępień pracowali wspólnie nad filmem „Dziewczyny z Dubaju”. Zanim doszło do premiery filmu (ta odbędzie się jesienią), Doda i Emil się rozstali.

Doda zdradziła ważny szczegół

Jak się okazuje, internauci, którzy od miesięcy spekulowali na temat rozstania pary, mieli rację. Doda przyznała, że decyzję o rozwodzie podjęła już dawno.

Musicie zrozumieć, że decyzję o rozstaniu podjęłam w tamtym roku po to, by móc przez ten czas nie na oczach mediów przeżyć to w spokoju, poukładać sobie w głowie i być gotową na nowy rozdział, który teraz zapowiedziałam. Temat dla mnie jest zamknięty. Jesteśmy już na innym etapie życia, każdy ma już swoje. Wymagało to ode mnie wielkiej dojrzałości, nie chcę wracać do tego, co było

– poinformowała na InstaStory.

Wokalistka podkreśliła, że chciała jako pierwsza poinformować o złożeniu papierów rozwodowych. Jak mówi, związek z Emilem Stępniem jest dla niej tematem zamkniętym. Teraz chce się skupić na karierze i powrocie na scenę.

Doda bierze rozwód
Twitter
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

zamknij