×

Leonardo DiCaprio na Oskarach z dziewczyną! Pierwszy raz od 15 lat nie przybył sam

Aktor na ściance pozował sam i nikt nie spodziewał się, że na sali pojawi się z ukochaną. Pięknie razem wyglądają. Kim jest Camilla Morrone?

DiCaprio na Oskarach z dziewczyną

Leonardo DiCaprio mógł występować solo na czerwonym dywanie jednak w tym roku postanowił to zmienić. 45-letni aktor, który otrzymał nominację w roli najlepszego aktora w filmie „Pewnego razu w Hollywood”, przyprowadził na galę swoją dziewczynę. 22-letnią Camillę zauważono obok Leo podczas numeru otwierającego Oscary.

Wcześniej Leo na Oskary zabierał… mamę

Leo był znany z chodzenia po czerwonym dywanie ze swoją mamą, Irmelin Indenbirken. Zabrał ją tam również rok temu, gdy był nominowany do wielkiego wyróżnienia i je otrzymał. Jak powiedział ABC w 2016 roku, sprowadzenie mamy było jego sposobem podziękowania za zabranie go na pierwsze przesłuchanie, gdy był jeszcze bardzo młody.

Kim jest Camilla Morrone?

Według E! News, Leo i Camilla spotykają się już od ponad dwóch lat. Coś zaiskrzyło po pierwszym spotkaniu pod koniec 2017 roku. Para nie chciała nic zdradzać na temat swojego związku.

W końcu młoda kobieta powiedziała Los Angeles Times, że ma nadzieję, że ludzie wreszcie wyjdą poza to, z kim się spotyka i zobaczą również ją jako aktorkę. 22-latka próbuje zrobić karierę w filmie. Od dłuższego czasu działa również w świecie modelingu.

Podoba wam się Camilla? Czy różnica wieku pomiędzy partnerami nie jest zbyt duża?

Źródła: www.goodhousekeeping.com, www.thenews.com.pk, www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij