×

Ludzie oglądają się za nią na ulicy. Jej talia wygląda tak jakby była przerobiona w Photoshopie

Prawie każda kobieta marzy o idealnej talii. Jednak co właściwie kryje się pod tym pojęciem? Jak się okazuje, z pewnością nie jest ono tym samym dla każdej pani. By się o tym przekonać, poznajcie historię Diany Ringo z San Diego.

Nadprogramowe kilogramy po ciąży

Diana Ringo ma 39 lat i mieszka w San Diego w Kalifornii. Kobieta, aby uzyskać swoją wymarzoną sylwetkę nosi gorset przez 23 godziny na dobę. Zdejmuje go tylko na czas kąpieli oraz ćwiczeń na siłowni.

youtube.com
youtube.com

Skąd pomysł na coś takiego?

Diana bardzo przytyła, kiedy zaszła w ciążę z bliźniakami. Przez długi czas nie potrafiła pogodzić się ze swoim wyglądem:

Nie byłam szczęśliwa, bo byłam gruba. Nie mam nic przeciwko byciu przy kości, ale u mnie dodatkowe kilogramy nie nadawały mi seksownych, kobiecych krągłości. Mam raczej dość męską budowę ciała i otyła wyglądałam po prostu jak potężny facet. Bardzo mi się to nie podobało. Teraz gdy mam na sobie gorset, czuję się bardzo seksowna

youtube.com
youtube.com

Zaczęło się niewinnie

Diana długo zastanawiała się nad tym, jak poprawić swoje kształty. Nie miała jednak ochoty na katowanie się restrykcyjnymi dietami CZY ćwiczeniami na siłowni. Właśnie to skłoniło ją do zakupu jej pierwszego gorsetu. Dziś ma ich aż 45!

youtube.com
youtube.com

Dzięki temu dziś w talii ma zaledwie 45 centymetrów!

Tuż po ciąży jej obwód wynosił ponad 30 centymetrów więcej. Jej obsesja na punkcie gorsetów bardzo martwi rodzinę, a nawet i lekarzy. Wszyscy zastanawiają się nad tym, czy nie odbije się ona dotkliwie na jej zdrowiu. Jednak Diana nie chce tego słuchać. Podkreśla, że dopiero teraz zaczęła dobrze czuć się we własnym ciele i nie czuje, aby działo się z nim coś złego:

Jem wszystko, na co tylko mam ochotę. Jedyne czego nie mogę robić, to po prostu objadać się. No i nie jestem w stanie robić też głębokich wdechów. Ale przecież żaden człowiek nie oddycha pełną piersią cały czas

youtube.com
youtube.com

Mieszane uczucia

39-latka przyznaje też, że ludzie bardzo różnie reagują na jej widok. Niektórzy patrzą na nią z niedowierzaniem i są wyraźnie zaszokowani, a inni z podziwem. Wyznaje, że są także i tacy, którzy uważają, że daje zły przykład swoim dzieciom. Jednak kobiecie wcale to nie przeszkadza. Ona jest sobą i nie zamierza się zmieniać.

youtube.com
youtube.com

A Wy co o niej myślicie? Podoba Wam się tak wąska talia czy niekoniecznie?

Może Cię zainteresować

zamknij