×

Deynn znów powiększyła piersi. Pokazała nawet, jak wyglądał jej biust przed operacją

Marita Sürma-Majewska znana jako Deynn powiększyła piersi. To już kolejna tego typu operacja influancerki. Tym razem chodziło jednak o poprawkę, bowiem implanty zaczęły zmieniać swoje położenie, przez co biust blogerki nie wyglądał już tak korzystnie. Chcąc zapobiec takiej sytuacji, tym razem Deynn zdecydowała się nie tylko na nieco inny kształt piersi, ale również ich większy rozmiar.

Deynn powiększyła piersi
Instagram

Kompleksy Deynn

Piersi Deynn po okresie dojrzewania miały stracić na jędrności, czemu dodatkowo nie sprzyjały intensywne treningi, które przyczyniały się do dodatkowej redukcji tkanki tłuszczowej w biuście. W konsekwencji zaczęła się go wstydzić, nawet przed Danielem (ówczesnym chłopakiem, aktualnie mężem) – nie chciała, aby oglądał ją nago. Blogerka czuła się z tym bardzo niekomfortowo, czego nigdy nie ukrywała. Nie ukrywa również, że jej biust nie jest już naturalny…

Pierwsza operacja biustu

Pierwsza operacja biustu Deynn miała miejsce we Wrocławiu. Blogerka była bardzo zadowolona z efektów. Jej radość nie trwała jednak zbyt długo, bowiem już po jakimś czasie implanty zaczęły się przemieszczać. Powód? Implanty miały anatomiczny kształt w związku z czym każda zmiana ich ułożenia była widoczna gołym okiem. W konsekwencji na biuście zaczęły pojawiać się nieestetyczne „załamania”.

Deynn powiększyła piersi
Youtube

Teraz Deynn powiększyła piersi po raz drugi

Druga operacja biustu Deynn odbyła się w klinice w Warszawie. Marita wyciągnęła wnioski z poprzedniego zabiegu i tym razem wybrała okrągłe implanty – nawet kiedy zaczną się obracać, nie wpłynie to na wygląd piersi. Na zmianie kształtu jednak nie poprzestała. Zdecydowała się bowiem również na nieco większy rozmiar.

Więcej na temat operacji biustu Deynn można na poniższym nagraniu

Może Cię zainteresować

zamknij