×

Dentysta zmusił pacjentkę do seksu oralnego. „Zbliżał krocze do twarzy”

Dentysta zmusił pacjentkę do seksu oralnego. Zrobił to w podstępny sposób, wykorzystując fakt, że pacjentka była bezbronna w związku z wykonywaniem czynności leczenia stomatologicznego. Jak się okazało, kobiet napastowanych w ten sposób przez Grzegorza T. było więcej. W piątek ruszył proces 54-letniego stomatologa z Lublina.

Dentysta zmusił pacjentkę do seksu oralnego

Jest oskarżony o gwałt i inne przestępstwa o charakterze seksualnym. W piątek w Sądzie Rejonowym Lublin-Zachód ruszył proces 54-letniego stomatologa Grzegorza T. Ze względu na dobro pokrzywdzonych wyłączono jawność procesu.

Do odrażającej napaści miało dojść w sierpniu ubiegłego roku, gdy 24-letnia pacjentka siedziała na fotelu dentystycznym. Grzegorz T. wykorzystał fakt, że kobiet była bezbronna i zaskoczona zachowaniem stomatologa.

W trakcie zabiegu dentystycznego 54-latek zaczął zachowywać się dziwnie. W pewnym momencie opuścił fotel pacjentki i przemocą dokonał ingerencji w jej sferę intymną

– relacjonował wówczas kom. Kamil Gołębiowski, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Stomatolog miał zmusić kobietę do seksu oralnego. Zszokowanej 24-latce dopiero po chwili udało się uwolnić i uciec z gabinetu.

Dentysta zmusił pacjentkę do seksu oralnego
Pixabay

„Zbliżał krocze do ich twarzy”

Gdy pacjentka zgłosiła gwałt policjantom, okazało się, że pokrzywdzonych kobiet było więcej. Funkcjonariusze dotarli do dwóch innych pacjentek, napastowanych przez Grzegorza T.

Z ich relacji wynika, że do napastowania doszło w praktycznie identycznych okolicznościach co w sierpniu, kiedy stomatolog zaatakował 24-letnią pacjentkę

– przekazał komisarz Gołębiowski.

Jak wynika z aktu oskarżenia, stomatolog „ocierał się kroczem” o pokrzywdzone oraz „zbliżał krocze do ich twarzy”.

Dentysta zmusił pacjentkę do seksu oralnego
Pixabay

Grzegorz T. nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów. Po tym, jak 24-letnia kobieta zgłosiła gwałt na policję, mężczyznę tymczasowo aresztowano. Wyszedł na wolność w lutym za poręczeniem majątkowym.

Lekarzowi grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij