×

Dawid Kubacki wziął wczoraj ślub! Jego wybranka postawiła na klasyczną suknię

Dawid Kubacki wziął ślub! 29-letni skoczek narciarski w środę 1 maja stanął na ślubnym kobiercu wraz z Martą Majcher. W pięknej uroczystości szczęśliwej parze towarzyszyli m.in. koledzy indywidualnego mistrza świata z Seefeld.

Dawid Kubacki wziął ślub. Piękna ceremonia miała miejsce w kościele na Bachledówce

Ciężki, a zarazem piękny sezon skoków narciarski już za nami. Skoczkowie mają teraz najlepszy czas na poukładanie życia prywatnego. Idealny moment postanowił wykorzystać m.in. Dawid Kubacki, który wraz z Martą Majcher powiedział sakramentalne „tak” w kościele na Bachledówce.

Pierwszy dzień nowego życia – napisał na Instagramie szczęśliwy pan młody, zamieszczając kilka fotografii z ukochaną

W tym pięknym dniu parze młodej towarzyszył m.in. Kamil Stoch wraz z żoną Ewą.

Kim jest Marta Majcher?

Marta Majcher nie bryluje raczej w mediach społecznościowych. I choć można ją tam znaleźć, ciężko powiedzieć o niej więcej, bowiem nie należy do osób, które lubią się chwalić swoim życiem prywatnym. W 2017 roku portal Fakt podał, że wybranka skoczka narciarskiego pochodzi z Katowic, gdzie studiowała na AWF-ie. Dziś z kolei mieszka w Zakopanem.

Dawid Kubacki wziął ślub

Instagram

Dawid Kubacki i Marta Majcher są parą od kilku lat

Skoczek oświadczył się swojej ukochanej jeszcze w sierpniu podczas wspólnych wakacji w Egipcie. Para nie ukrywała wtedy radosnej nowiny, bowiem jeszcze na urlopie świeżo upieczona narzeczona podzieliła się z fanami zdjęciem, na którym pokazała piękny pierścionek.

Miał sprzedać za wielbłąda, ale nie wyszło – napisała wtedy pod fotografią

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Gratulacje!

Polecane

Może Cię zainteresować