×

Darek już nie będzie gejem? Niespodziewany zwrot akcji w „Barwach szczęścia”

Widzowie „Barw szczęścia” mogą niedługo przeżyć szok. W serialu pojawi się była dziewczyna jednego z homoseksualnych bohaterów. Sprawi, że Darek już nie będzie gejem?

Darek już nie będzie gejem?

W 2301 odcinku serialu „Barwy szczęścia” dojdzie do sensacyjnego zwrotu akcji. W szkole Aleksa (Hubert Wiatrowski) pojawi się nowa dyrektorka. Gabriela (Marta Juras) zastąpi dyrektor Kujawiak, która uda się na długie zwolnienie lekarskie. Kobieta będzie walczyć z przemocą i narkotykami. Pojawia się więc nadzieja, że szkoła zmieni się na lepsze. Ale nie tylko placówkę edukacyjną czeka rewolucja.

Okazuje się bowiem, że Gabriela jest dawną sympatią Darka (Andrzej Niemyt). Co zrobi mężczyzna, kiedy spotka swoją pierwszą, wielką miłość? Czy to mu przypomni, że nie zawsze był homoseksualistą i nie będzie mógł się oprzeć pięknej Gabrieli? Jeżeli tak – co oznaczać to będzie dla Władka (Przemysław Stippa)?

Wiele zależy od samej Gabrieli. Nie wiadomo bowiem, czy kobieta nie ma już nowego partnera. A może będzie chciała zawalczyć o swoją dawną miłość? Jak zareaguje, gdy dowie się o homoseksualnym związku swojego byłego? Wszystko zacznie się wyjaśniać od 2301 odcinka serialu!

Walka z ideologią LGBT?

Wśród komentarzy dotyczącymi nadchodzących zmian w serialu nie brakuje teorii, że zmiana jest podyktowana polityką. Prawo i Sprawiedliwość aktywnie kreuje się na partię, która sprzeciwia się „tęczowej ideologii”. Obecność takiego bohatera w serialu państwowej telewizji może nie być pozytywnie postrzegane przez ich wyborców.

W zeszłym tygodniu głośno zrobiło się o parze lesbijek w programie Top Model. Widzowie podzielili się na mniej i bardziej tolerancyjnych. Dla niektórych była to jednak czysto marketingowa zagrywka, mająca spowodować dyskusję wokół całego programu.

Czy informacja o przemianie bohatera z „Barwy Szczęścia” także ma poruszyć widownie?

Źródła: superseriale.se.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować