×

Danuta Holecka przeszła metamorfozę. Widzowie „Wiadomości” jej nie poznali!

Danuta Holecka przeszła spektakularną metamorfozę. Najpopularniejsza prezenterka „Wiadomości” już nie wygląda, jak dawniej. Widzowie przecierali oczy ze zdumienia. Skąd ta nagła zmiana Danuty Holeckiej?

Danuta Holecka przeszła metamorfozę. Jak teraz wygląda? – zdjęcia

Danuty Holeckiej nie trzeba nikomu przedstawiać. Prowadząca (a od 2019 r. również szefowa) „Wiadomości” w TVP, znana jako ulubienica Jacka Kurskiego i Jarosława Kaczyńskiego, dzielnie broni polityków Prawa i Sprawiedliwości, a jej poczynania śledzą przed telewizorami miliony widzów.

54-letnia dziennikarka pochodzi z Lidzbarka. Ukończyła studia ekonomiczne w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jednak, gdy w 1993 r. wygrała casting zorganizowany przez TVP, rozpoczęła nową ścieżkę zawodową, która trwa do dziś.

Z raportu „Dziennika Gazety Prawnej” wynika, że w 2017 roku zarabiała ok. 40 tysięcy złotych miesięcznie. Jednak na początku 2022 roku miała otrzymać solidną podwyżkę, która wyniosła kilkanaście procent jej dotychczasowej pensji. Według doniesień portalu pomponik.pl, teraz Danuta Holecka może zarabiać w TVP co najmniej 50 tys. złotych.

A jeśli prezenterka dobrze zarabia, to nic nie stoi jej na przeszkodzie, by inwestować w siebie i swój wygląd. I tak też zrobiła szefowa „Wiadomości”.

Prezenterka „Wiadomości” zmienił kolor włosów. Widzowie zaskoczeni

Danuta Holecka potrafi zaskakiwać widzów „Wiadomości” nie tylko swoimi wypowiedziami. Ostatnio zaprezentowała się im w nowej odsłonie i była nie do poznania! Odmienioną można ją było zobaczyć na ekranie telewizora już 1 sierpnia.

Tak! Holecka, która przez lata miała ciemne włosy, przefarbowała się na jasny blond. Takiej metamorfozy nie dało się przeoczyć. W sieci od razu pojawiły się zdjęcia nowego wizerunku szefowej „Wiadomości”. Niektórzy internauci uważają, że Danuta Holecka próbuje upodobnić się do Magdaleny Ogórek, innym dziennikarka przypomina „babę z poczty”. Zresztą oceńcie sami.

Jak Wam się podoba metamorfoza Danuty Holeckiej? Lepiej jej w blondzie, czy powinna wrócić do swojego wcześniejszego koloru?

Źródła: rozrywka.wprost.pl, www.pomponik.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij