×

Wydaje się, że jest dorosłą kobietą. Ile lat ma Danielle Cohn w rzeczywistości?

Jeśli jesteś rodzicem nastolatków, dobrze wiesz, że moda, która wśród nich panuje jest dla nas… po prostu niezrozumiała. Gdy cofniemy się pamięcią wstecz, widzimy siebie w wieku 14 lat, gdy na dywanie bawiliśmy się zabawkami z dziećmi z naszego bloku, albo czytaliśmy książki. Dziewczyny nie były aż tak rozwinięte jak dziś.

Danielle Cohn ma 14 lat i jest idolką wielu dzieci w jej wieku. Tak, dobrze czytasz. Ta „kobieta” ma 14 lat ??

ile lat ma Danielle Cohn?
Instagram.com

Na Instagramie śledzi ją ponad 2 mln osób. Aż strach pomyśleć, że większość to dziewczynki, które chcą wyglądać tak jak ona!

Dlaczego tak nagle stało się o niej głośno? Wszystko za sprawą aplikacji musical.ly, na której dzieliła się z ludźmi zabawnymi filmikami, które są tłem do popularnych piosenek. Teoretycznie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Danielle w tych swoich mini klipach wygina się tak jak dorosła kobieta, która wie, jak zaprezentować swoje atuty.

Danielle Cohn w bikini
Instagram.com

Nastolatki zachwycone, rodzice mocno zaniepokojeni

Dziewczynka nie tylko pozuje w wyuzdany i prowokujący sposób. Maluje się mocno, ubiera jak dorosła kobieta, która idzie do klubu i… ma chłopaka, z którym regularnie wrzuca zdjęcia.

ile lat ma Danielle Cohn
Instagram.com

Na pewno wiele z Was od razu zapyta: „Gdzie są rodzice tego dziecka?!”

Otóż mama bardzo możliwe, że jest zadowolona z tego, w jakim tempie rozwija się kariera jej córki, ponieważ od najmłodszych lat wysyłała ją na konkursy piękności, kazała pozować do zdjęć i malować się w wieku kilku lat. Dumna rodzicielka wyznaje, że sama chciałaby zarabiać tyle, co Danielle. Kariera tej dziewczynki rozwinęła się tak szybko, że 14-latka dziś jest jedyną żywicielką rodziny. Jej mama rzuciła nawet pracę, aby koordynować zlecenia córki.

ile lat ma Dani?
Instagram.com

Już wiecie ile lat ma Danielle Cohn. Czy tak powinna wyglądać 14-latka?

Może Cię zainteresować

zamknij