×

Wydaje się, że jest dorosłą kobietą. Ile lat ma Danielle Cohn w rzeczywistości?

Jeśli jesteś rodzicem nastolatków, dobrze wiesz, że moda, która wśród nich panuje jest dla nas… po prostu niezrozumiała. Gdy cofniemy się pamięcią wstecz, widzimy siebie w wieku 14 lat, gdy na dywanie bawiliśmy się zabawkami z dziećmi z naszego bloku, albo czytaliśmy książki. Dziewczyny nie były aż tak rozwinięte jak dziś.

Danielle Cohn ma 14 lat i jest idolką wielu dzieci w jej wieku. Tak, dobrze czytasz. Ta „kobieta” ma 14 lat ??

Na Instagramie śledzi ją ponad 2 mln osób. Aż strach pomyśleć, że większość to dziewczynki, które chcą wyglądać tak jak ona!

Dlaczego tak nagle stało się o niej głośno? Wszystko za sprawą aplikacji musical.ly, na której dzieliła się z ludźmi zabawnymi filmikami, które są tłem do popularnych piosenek. Teoretycznie nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że Danielle w tych swoich mini klipach wygina się tak jak dorosła kobieta, która wie, jak zaprezentować swoje atuty.

Nastolatki zachwycone, rodzice mocno zaniepokojeni

Dziewczynka nie tylko pozuje w wyuzdany i prowokujący sposób. Maluje się mocno, ubiera jak dorosła kobieta, która idzie do klubu i… ma chłopaka, z którym regularnie wrzuca zdjęcia.

Na pewno wiele z Was od razu zapyta: „Gdzie są rodzice tego dziecka?!”

Otóż mama bardzo możliwe, że jest zadowolona z tego, w jakim tempie rozwija się kariera jej córki, ponieważ od najmłodszych lat wysyłała ją na konkursy piękności, kazała pozować do zdjęć i malować się w wieku kilku lat. Dumna rodzicielka wyznaje, że sama chciałaby zarabiać tyle, co Danielle. Kariera tej dziewczynki rozwinęła się tak szybko, że 14-latka dziś jest jedyną żywicielką rodziny. Jej mama rzuciła nawet pracę, aby koordynować zlecenia córki.

Już wiecie ile lat ma Danielle Cohn. Czy tak powinna wyglądać 14-latka?

Może Cię zainteresować

zamknij