×

Daniel Martyniuk pokazał screeny wiadomości. Próbuje pogrążyć Rafała Collinsa?

Syn gwiazdora disco-polo znów daje o sobie znać. Daniel Martyniuk pokazał screeny wiadomości, które wymienił z Rafałem Collinsem: „I co teraz, oszuście?”.

Martyniuk znów szaleje

O Danielu Martyniuku portale plotkarskie rozpisują się już od dłuższego czasu. Najpierw było głośno o jego konfliktach z prawem, a później doszedł medialny rozwód. Do tego syn gwiazdora disco-polo zaczął aktywnie udzielać się w mediach społecznościowych, gdzie często chwali się błogimi chwilami spędzanymi u boku ukochanej Faustyny.

Martyniuk uwielbia też poprzez InstaStory dzielić się swoimi życiowymi przemyśleniami. Ostatnio zdecydował się zamieścić wymowną recenzję sobotniej gali Fame MMA. Mężczyzna otwarcie wyśmiał całą sytuację, nazywając walkę „ustawioną”:

Ha ha ha, gdzie podział się prawdziwy boks? Ochroniarze pojawili się na kilka chwil przed ustawioną zagrywką, a na koniec widać, jak ten na glebie się uśmiecha. Żenada. Borowiki łakome na flotę, nic więcej. Ludzie, nie płaćcie za to.

To jednak nie wszystko! W kolejnych relacjach oberwało się Rafałowi Collinsowi i Bogumiłowi Romanowskiemu z zespołu Łobuzy.

Daniel Martyniuk pokazał screeny

Mężczyzna zamieścił w sieci screeny rozmów z Rafałem Collinsem, z którym jakiś czas temu popadł w konflikt. Panowie mieli pomysł wystąpić razem w oktagonie, jednak ostatecznie nie doszło do ich sparingu na gali Fame MMA. Teraz Daniel chce przekonać świat, że to Collins miał zachęcać go do walki:

Zaproszenie do walki, której nie chciałem.

W kolejnej relacji syn gwiazdora disco-polo zwrócił się bezpośrednio do Rafała:

I co teraz oszuście? @rafalcollins. Pokazać wszystkim jak to wygląda. Przed Kubą sobie to ustawiłeś. Bye bye my dear friend.

W kolejnych relacjach oberwało się także Bogumiłowi Romanowskiemu z zespołu Łobuzy. Syn Martyniuka oskarżył go o to, że ten nie wysłał jego „nagrania hot16”, pomimo tego, że kazał je usunąć. Jednakże Romanowski zgodził się je przesłać, ale wideo nigdy nie dotarło do mężczyzny.

Screeny wiadomości dotyczące muzycznej produkcji pojawiły się na jego InstaStories:

Jak myślicie, czy wkrótce pojawią się kolejne wyznania Martyniuka?

Źródła: jastrzabpost.pl, teleshow.wp.pl, www.plotek.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować