×

Majewski szczerze wypowiedział się na temat seksu w związku. Nie wszyscy go popierają

Majewski i Deynn od pamiętnej afery z siostrą celebrytki próbują powoli wracać do show biznesu. Coraz śmielej publikują zdjęcia i posty w mediach społecznościowych.

Pamiętna afera z siostrą Deynn położyła kres karierze świeżo upieczonego małżeństwa. Wielu fanów się od nich odwróciło. Celebryci stracili także wiele kontraktów sponsorskich. Para postanowiła więc wyjechać do USA by w ten sposób wyciszyć szum jaki się wokół nich stworzył.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CEO of Daniel Majewski (@iammajewski)

Wpisy na Twitterze

Teraz małżeństwo podejmuje kolejne próby, by o sobie przypomnieć. Z tego powodu Majewski już od jakiegoś czasu korzysta z Twittera, gdzie w serii tweetów publikuje swoje życiowe sentencje. Jedną z nich jest mądrość dotycząca seksu w związku. Celebryta z rozbrajającą szczerością przyznaje, że współżycie jest podstawą udanego związku.

Seks zazwyczaj łączy

Nie ma wątpliwości, że w udostępnionym wpisie bloger stawia seks na pierwszym miejscu. To dla niego największa wartość w związku. Jak sam przyznaje nawet szacunek czy zaufanie nie jest kompletne, jeśli w relacji nie ma dobrego seksu.

Uważam, że dobry sex jest podstawą udanego związku. Starałem się kiedyś znaleźć coś ważniejszego, no ale nie. Sex zazwyczaj łączy, później utrzymuje, a gdy go nie ma to potrafi rozłączyć. Szacunek, zasady, zaufanie – to wszystko jest ważne, ale bez sexu jakieś takie niepełne – czytamy w udostępnionym wpisie

A wy zgadzacie się z Majewskim? Myślicie, że tego typu uzewnętrznianie się na Twitterze przysporzy mu nowych fanów?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez CEO of Daniel Majewski (@iammajewski)

Może Cię zainteresować

zamknij