×

Dagmara z „Królowych życia” odkryła tajemnicę Jacka. Okłamywał ją przez lata!

W nowym sezonie „Królowych życia” Dagmara odkryła tajemnicę Jacka. Okazało się, że jej przyjaciel przez lata ukrywał swoją prawdziwą tożsamość. Królowa poczuła się oszukana!

Nowy sezon „Królowych życia”

„Królowe życia” to zdecydowany lider oglądalności stacji TTV. Do tego stopnia, że emitowany jest właśnie 10. sezon! Widzowie pokochali ten program za dość specyficznych bohaterów, którzy potrafią rozbrajać swoim zachowaniem.

Niekwestionowaną gwiazdą jest Dagmara Kaźmierska. W reality show poznaliśmy także jej syna Conana oraz bliskich przyjaciół – Jacka i Edzię.

Do tej pory wydawało się, że ta zgrana paczka wie o sobie już wszystko. Jednakże było to tylko mylne wrażenie. W 10. odcinku 10. sezonu „Królowych życia” Dagmara Kaźmierska odkryła pewną tajemnicę związaną z Jackiem.

Gdyby królowa nie znalazła dowodu tożsamości przyjaciela, pewnie nigdy nie poznałaby prawdy!

Dagmara odkryła tajemnicę Jacka

Szykuje się demolka w „Królowych życia”, albowiem Dagmara Kaźmierska kontynuuje swój plan remontu domu Jacka. W tym celu wybrała się ostatnio do przyjaciela w odwiedziny. Gdy zaczęła porządkować rzeczy, natrafiła na jego stary dowód osobisty. Wówczas odkryła pewną tajemnicę…

Okazuje się, że Jacek okłamywał ją przez wszystkie lata ich przyjaźni! Teraz wyszło na jaw, że tak naprawdę ma na imię… Wiesław! Królowa życia była w szoku, gdy odkryła prawdziwą tożsamość swojego towarzysza:

Tyle lat mnie w ch**a robiłeś! Wiesław Jacek… Ty masz na imię Wiesiek i nigdy mi się nie przyznałeś, jak ty masz na imię?! Od dzisiaj jesteś dla mnie Wiesław. Zawsze jak się gdzieś meldowaliśmy i prosiłam o dowód to ty: nie, nie, ty sam. W żadnym hotelu nie chciałeś dawać dowodu. Czy ty się wstydziłeś?

Jednakże przyjaciel Dagmary nie chciał wdawać się w szczegóły:

Wiesław, Jacek, co za różnica.

Wy też jesteście zaskoczeni?

Sylwia Bomba ocenia fenomen Dagmary Kaźmierskiej

Źródła: www.pomponik.pl, www.radiozet.pl, www.facebook.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij