×

Królowa Życia postawiła na odważną zmianę fryzury. W jej przypadku to czyste szaleństwo

Dagmara Kaźmierska, czyli Królowa Życia zaskoczyła wszystkich swoją niebywałą przemianą. Znana z kontrowersji gwiazda popularnego programu lubi szaleństwo w wyglądzie, dlatego ta metamorfoza tak bardzo różni się od jej dotychczasowego wyglądu.

Z czego ją znamy? Na pewno do tej pory ze śmiałych stylizacji i długich blond włosów

Przebojowa Królowa Życia tym razem postawiła… na swoją spokojną odsłonę. Włosy krótsze, gładko ułożone, a do tego delikatny makijaż i jednokolorowa stylizacja oparta na trenczu w modnym piaskowym kolorze. Jednak zmiana nie do końca jest prawdziwa. Dlaczego?

Dagmara Kaźmierska pod zdjęciem oczywiście dodała odpowiedni komentarz i zapytała fanów, jak podoba im się w odsłonie „elegancja Francja”

KOBIETA ZMIENNĄ JEST! Nigdy nie wiesz, na jaki pomysł wpadnie. Codziennie rano niejedna z Nas zastanawia się: „I CO JA DZIŚ NA SIEBIE WŁOŻĘ?” A może tak zaskoczyć wszystkich? I jak Wam się podoba Dagmarka w wersji FRANCJA -ELEGANCJA? I do tego w krótszych włosach?(od razu mówię – nie ścięłam) Casualowy płaszcz. Zaznaczam – NIC POD SPODEM

No właśnie, jak ta nietypowa jak na Dagmarę odsłona spodobała się fanom? Momentalnie posypały się słowa uznania.

Olśniewająco Pani Dagmarko, jest Pani moja motywacja i inspiracją w codziennym życiu ❤️! Pozdrawiam serdecznie i przesyłam moc uścisków

Marilyn Monroe!

Mogłabyś Dagmarko zostać w takim stylu. Wyglądasz bosko

Dużo lepiej w tej wersji

A czy taka stonowana odsłona też Wam bardziej się podoba? A może Dagmara Kaźmierska powinna jednak być szalona tak jak do tej pory?

Nam oczywiście podoba się w obu stylizacjach, ale w życiu kobiety jest tak, że czasem zmiana jest po prostu potrzebna ?

Polecane

Może Cię zainteresować