×

Dagmara Kaźmierska znów w szpitalu? Fani zaniepokojeni jej stanem zdrowia

Dagmara Kaźmierska znów w szpitalu?! Tak można pomyśleć, sugerując się jej ostatnim filmem na Instagramie. Fani zadrżeli w obawie przed tym, że znów królowej życia coś mogło się stać. Na szczęście to coś innego, niż się wydaje.

Królowa na wózku inwalidzkim

Dagmara pod koniec maja trafiła do szpitala po wypadku samochodowym. To mocno odbiło się w oczywisty sposób nie tylko na jej zdrowiu, ale także na psychice i podejściu do życia.

Aniołki Moje ❤️❤️❤️Całuję i pozdrawiam Was z całego serca ❤️❤️❤️Pamiętajcie nic ważniejszego nad miłość, rodzinę i zdrowie ❤️Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić. O mały włos już ,by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie ???Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie ❤️❤️❤️Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia , bo nigdy nic nie wiadomo…

Złamane obie nogi

Mimo pobytu w szpitalu Dagmara nie przerwała aktywności w social mediach. Regularnie dzieliła się z fanami tym, co dzieje się w jej życiu. Nie krępowała się także pokazać bez makijażu i w otoczeniu szpitalnych łóżek.

Dagmara Kaźmierska znów w szpitalu?

Film, który pojawił się na jej koncie na Instagramie mógłby sugerować, że tak właśnie jest, ale na szczęście kroplówka, którą widać obok gwiazdy TTV, ma pomóc w dojściu do siebie. To popularny wśród gwiazd zabieg. W Polsce powstały „witaminowej kliniki” i właśnie z jednej z nich skorzystała Dagmara.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Czy Dagmara zwolni?

Nie wydaje się, aby ulubieńca widzów TTV zrezygnowała nagle z udziału w programie, który stał się popularny i zapewnił jej sławę. Dzięki temu, że występuje w „Królowych Życia” jej konto na Instagramie ma już prawie 600 000 obserwujących!

Czy może być lepiej?

Apetyt rośnie w miarę jedzenia i wielokrotnie Dagmara dzieliła się swoimi pomysłami na interes: był klub, salon fryzjerski i wiele innych działalności. Ona sama o sobie mówi:

Czego się nie dotknę, to zaraz zamienia się w złoto

Sympatia widzów i hejterzy

Jednak nie wszyscy kibicują Dagmarze. Pod jej zdjęciami pojawiają się także negatywne komentarze, z których jasno wynika, że celebrytka nie przypadła do gustu niektórym. A Wy w której grupie jesteście? Lubicie Dagmarę?

Polecane

Może Cię zainteresować