×

Dagmara Kaźmierska znów tańczy i…. śpiewa. To z radości, że nogi się zrosły!

Dagmara Kaźmierska znów tańczy na Instagramie. Po otwartym złamaniu obu nóg, którego doznała w maju zeszłego roku podczas wypadku samochodowego, pozostały już tylko blizny. „Królowa życia” chwali się, że powróciła już do pełnej sprawności.

Pech „królowych życia”

Bohaterki reality show Królowe życia budzą wiele emocji. Aż trudno uwierzyć, że kobiety, których życie kręci się wokół doczepów, sztucznych rzęs, tipsów i powiększania ust, mogą budzić takie zainteresowanie. Same zresztą umiejętnie podsycają je za pomocą mediów społecznościowych.

Niestety „królowe” w ubiegłym roku prześladował pech. W maju 2019 roku do szpitala trafiła Dagmara Kaźmierska. Jak ustaliła policja:

Z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust.

Skończyło się otwartym złamaniem obu nóg.

Z kolei pod koniec listopada w szpitalu znalazła się Izabela Macudzińska. Do wypadku doszło na drodze krajowej numer 3, w miejscowości Kaczorów. Należące do Izy BMW X6 uderzyło w Vokswagena Sharana. Na szczęście skończyło się bez poważniejszych obrażeń.

W międzyczasie Dagmara wróciła do zdrowia. Chociaż kosztowało ją to wiele łez, badań i niepewności, Kaźmierska walczyła o sprawne nogi dzielnie. W końcu operacje, leczenie szpitalne i długotrwała rehabilitacja przyniosły spektakularne efekty.

Dagmara Kaźmierska znów tańczy

Swój powrót do zdrowia „królowa życia” uczciła na Instagramie, publikując filmik, na którym widać, jak tańczy z przyjaciółką. Choreografia nie jest wprawdzie zbyt wymagająca, no ale to dopiero początki. Trudno się dziwić Dagmarze, że rok po poważnym wypadku nie chce jeszcze nadmiernie obciążać świeżo zrośniętych nóg. Zresztą, to, czego nie dotańczyła, nadrobiła śpiewem.

W rewanżu posypały się pełne życzliwości, ale też lekkiego niepokoju komentarze:

No proszę, jakie nóżki roztańczone strasznie się cieszę

Moja szalona. Co będzie jak ZUS zobaczy…

Podoba Wam się występ Dagmary?

 

Źródła: alaluna.pl, www.instagram.com, www.popularne.pl
Fotografie: www.instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować