×

Dagmara Kaźmierska wstawiła zdjęcie ze szpitala. Dziś miała ważną operację nogi

Królowa Życia – Dagmara Kaźmierska opublikowała zdjęcie ze szpitala. Ci co śledzą jej losy wiedzą, że celebrytka po wypadku w maju ma poważne problemy z nogą. Po raz kolejny trafiła do szpitala. Dlaczego się tam znalazła i co wiadomo o jej stanie zdrowia?

Dagmara Kaźmierska znowu trafiła do szpitala

Dagmara Kaźmierska to jedna z najbardziej charakterystycznych bohaterek programu „Królowe życia”. Codzienne sytuacja Dagmary i jej zwariowanych przyjaciół można oglądać na antenie TTV od blisko trzech lat. Mimo swojej kryminalnej przyszłości, do której gwiazda się przyznała, widzowie darzą ją ogromną sympatią. Kilka miesięcy uległa poważnemu wypadkowi.

(…) Rokowania lekarskie nie są najlepsze.Nie wiadomo czy kiedykolwiek będę chodzić jak kiedyś (…)” – poinformowała wtedy na Instagramie gwiazda.

Przez długi czas Dagmara poruszała się tylko i wyłącznie na wózku inwalidzkim. Dlatego, tym większe było zdziwienie ludzi, gdy podczas jubileuszowego koncerty z okazji 35-lecia zespołu Papa D, zobaczyli celebrytkę poruszającą się samodzielnie o kulach. Poinformowała także, że czeka ją skomplikowana operacja, która ma przywrócić jej sprawność. Dziś na ista story poinformowała fanów o wyniku zabiegu:

Ja w szpitalu, nóżka zrobiona, nie będę mogła chodzić przez kilka tygodni. Ale najważniejsze że wszystko wróci do normy. Bo musi prawda?

Lekarze są dobrej myśli i dzięki rekonwalescencji gwiazda powinna wrócić do normalnego funkcjonowania.

Wszystko wina wypadku

Pod koniec maja 2019 r. Dagmara Kaźmierska, czyli jedna z głównych bohaterek programu „Królowe życia” w TTV, miała wypadek samochodowy. Gwiazda TTV z nieznanych przyczyn uderzyła samochodem w drzewo. W wyniku wypadku miała połamane obie nogi i wylądowała w szpitalu. Od tego czasu jest pod stałą opieką lekarzy. Teraz poinformował swoich fanów, jaki obecnie jest jej stan zdrowia.

Dagmara lubi udostępniać swoje życie w social mediach i zaraz po wypadku wrzuciła na swojego instagrama nagranie. Nie bała się pokazywać bez makijażu, poobijana cała i w towarzystwie szpitalnych łóżek. Regularnie nagrywa także na swoje story. Dagmara Kaźmierska urodziła się w 1968 roku w Kłodzku. Zyskała dużą popularność dzięki reality-show „Królowe życia”. Pomimo jej niechlubnej przeszłości, zdobyła wielu sympatyków. Pisaliśmy także  Jacku Wójciku, bliskim przyjacielu Dagmary.

ZOBACZ TEŻ: Dagmara z Królowych Życia przed operacjami. Wyglądała zupełnie inaczej!

Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Źródła: www.instagram.com
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij