×

Dagmara Kaźmierska ma dramę ze sprzedawcami ubrań na FB

Dagmara Kaźmierska wyzywa konkurencję. Jedna z głównych twarzy „Królowych Życia” rozwija nowy biznes w sieci. Tym razem postawiła na sprzedaż ubrań. Celebrytka już zapowiedziała, że nie cofnie się przed niczym, aby wygrać pojedynek z internetowymi sprzedawcami odzieży.

Kolejny biznes

Dagmara Kaźmierska bez dwóch zdań posiada smykałkę do biznesu. „Królowa życia” już wiele razy zadziwiała widzów swoimi pomysłami na zarabianie pieniędzy. Zaledwie parę tygodni temu celebrytka ogłosiła, że kupiła jacht w Egipcie, który będzie wynajmować turystom, a teraz poinformowała o rozpoczęciu nowej działalności. Celebrytka już od jakiegoś czasu prowadzi butik w rodzinnej Kudowie-Zdroju, ale do tej pory sklep działał głównie w sposób stacjonarny. Kaźmierska postanowiła pójść w ślady internetowych sprzedawców i zacząć organizować sprzedażowe transmisje na Facebooku. W przedsięwzięciu pomaga jej przyjaciółka Edzia, która często pojawia się w transmisjach i prezentuje najnowsze modele ubrań.

Z pewnością „Królowa życia” liczyła, że takie działanie pomoże nieco zwiększyć obroty firmy. Wkrótce okazało się, że rynek butików internetowych nie zamierza poddać się bez walki. Sprzedawcy ubrań przestraszyli się, że Dagmara Kaźmierska stwarza zagrożenie dla ich działalności, dlatego zaczęli knuć okrutne intrygi. Ludzie podkopywali reputację Kaźmierskiej, umieszczając złośliwe komentarze pod nagraniami z transmisji. Odpowiedź ze strony celebrytki była bardzo mocna. Dagmara podczas „lajwa” cytowała wypowiedzi wybranych klientek, jednocześnie kpiąc z niskich obrotów innych butików.

W tamtym butiku kupiłam za tyle i tyle i tyle. Czy pani się dostosuje mi do tej ceny, czy pani mi obniży”? Dziewczyny ja wam obniżę. Chu*, ja z głodu nie zdechnę, naprawdę. Ale robię to teraz po złości tym innym paniom, a jak się wku*wię, to jeszcze będę tak robiła: wy, lajwiary, te inne, bo ja z was zaczęłam najpóźniej, a wy cały czas mnie ku*wa podgryzacie. Pamiętajcie, że mnie stać na to, żebym ja oddała towar, taniej nawet niż kupuję. Albo za tę samą cenę.

@djrafi.music

Dagmara ustawia plotkary 😁 #dagmarakazimierska #krolowezycia #butik #smieszne #cool #plotkary @crezylazyy

♬ dźwięk oryginalny – djrafi.music

<a href=Facebook">

Facebook

Dagmara Kaźmierska wyzywa konkurencję

„Królowa życia” bardzo często podkreśla, że jej butik pozostawia konkurencję daleko w tyle, ponieważ sposób działania firmy jest dużo bardziej profesjonalny. Na jednej z ostatnich transmisji Dagmara Kaźmierska zapowiedziała, że nie pozwoli na to, aby opluwać jej „dobre imię”. Groziła, że nie cofnie się nawet przed „psuciem rynku”, aby zlikwidować konkurentów. Celebrytkę stać bowiem na to, aby swobodnie manipulować cenami sprzedaży.

Wy się pilnujcie, wszystkie wy co robicie live’y i chu*owo o mnie gadacie. Jeszcze raz przyśle mi ktoś screena, to zobaczycie, co ja zrobię. Jak coś będzie kosztowało 100 euro, to dam po 400 złotych. Nie tak jak wy, po 1500, albo po 1200. Dam po 400 złotych, albo dam po 460, albo dam po 500, tyle, co chodzi kurs, albo tyle, co ja płacę pośrednikom i zobaczycie, jak was uwalę.

Dagmara Kaźmierska straszyła, że ma możliwość, aby zniszczyć dosłownie każdy butik. Jej sklep generuje ogromne przychody, ponieważ ceny ubrań są horrendalnie wysokie. Za zwykłą sukienkę trzeba zapłacić nawet 1200 zł!

Tak was przegłodzę, pół roku, rok, bo mnie na to stać, was nie. Także się pilnujcie dziewczyny. Te wszystkie panie, które źle o mnie gadają na live’ach. Pamiętajcie, jednego screena dostanę, to się tak zawezmę na czyjś butik, że go puszczę z torbami. Zobaczycie.

@mrs.greyeyesNie lubią Cię, ale obserwują bacznie całe Twoje życie. 🤣🤣🤣 ##hejterzy 🤡##króloweżycia ##dagmarazkrólowychżycia♬ dźwięk oryginalny – Panna Aleksandra

Kłótnie podczas transmisji

Oglądające transmisję kobiety nie omieszkały odnieść się do szokujących wypowiedzi Dagmary. Jedna z klientek odważyła się na szczere słowa, które wyraźnie nie przypadły do gustu „Królowej życia”. Kaźmierska wpadła w szał i zaczęła krzyczeć:

Pani Beatko, jeżeli pani się nie podoba moje zachowanie, pani Beatko, zapraszamy wypie*dalać. Nikt pani tu na siłę nie trzyma.

Z pewnością to jeszcze nie koniec internetowych występów z udziałem Kaźmierskiej. Skandale podczas „lajwów” na pewno przykują uwagę nowych odbiorców.

@plottwist130

#dagmarazkrólowychżycia #edziaidagmara #krolowezycia #dagmarakazmierska

♬ original sound – user5356456793577

Live ze sprzedażą ubrań oglądają nawet osoby, które nic nie kupują

Dagmara znana jest ze swoich tekstów i oczywiście, na live ich nie brakuje.

Na hejt za przeszłość Dagmary odpowiadają tak:

@plottwist130

#dagmarazkrólowychżycia #edziaidagmara #krolowezycia #dagmarakazimierska

♬ original sound – user5356456793577

Reakcja Dagmary, na obraźliwy komentarz

@plottwist130

#dagmarazkrólowychżycia #edziaidagmara #krolowezycia #dagmarakazimierska #dagmarakazimierska

♬ original sound – user5356456793577

Królowa Życia tak uwielbia swój towar, że czasami nie chce go sprzedać!

@plottwist130

#krolowezycia #dagmarazkrólowychżycia #edziaidagmara #dagmarakazimierska #GetGrafting

♬ original sound – user5356456793577

Fotografie: TikTok (miniatura wpisu), YouTube, Facebook, TikTok

Może Cię zainteresować