×

Dagmara „Królowa Życia” wpadła w wielką FURIĘ na wizji!

Dagmara Kaźmierska, jedna z ulubionych bohaterek programu „Królowe życia”, podczas nagrań wpadła w furię. Widzowie mogą zobaczyć jak Jacek, całkowicie wyprowadził ją z równowagi. Co takiego zrobił?

„Królowe życia”

Dagmara Kaźmierska to gwiazda programu „Królowe życia”. Chociaż nie jest jedyną bohaterką show, to właśnie ją widzowie najbardziej polubili. Szczera, otwarta i bezprecedensowa przyciąga do siebie ludzi. Niestety, ostatnio zdarzyło jej się wpaść w szał na wizji. Sprawił to nie kto inni jak jej przyjaciel Jacek.

Dagmara wpadła w furię

Podczas jazdy samochodem z Jackiem ten wyznał gwieździe, że nie radzi sobie z nowoczesnymi telefonami. Dagmara chcąc mu pomóc, postanowiła pokazać, jak należy wybrać numer telefonu. Poprosiła, żeby Jacek do niej zadzwonił. Ten jednak zmieszany odpowiedział, że nie ma Dagmary na liście kontaktów, bo jej numer zna na pamięć. Zdziwiona królowa życia poprosiła, żeby w takim razie wybrał jej numer. Wtedy zaczął się problem…

Jacek się tłumaczy

Okazało się, że Jacek nie chce powiedzieć Dagmarze całej prawdy. Wcale nie znał jej numeru telefonu. Wtedy inteligenta gwiazda stwierdziła, że sama do niego zadzwoni. Nie mogła uwierzyć własnym oczom, jakie słowo pokazało się na ekranie- „Wiedźma”. Dagmara wpadła w szał i odpowiedziała, że ona miała wpisanego mężczyznę „Jacuś”, ale teraz zmieni na „Łysy ch*j”.

Dagmara Kaźmierska
Pixabay

Czy podobała wam się żart jaki Jacek, zrobił Dagmarze? Może również po kryjomu nazwaliście kogoś „Wiedźmą” w swoich kontaktach?

Źródła: otopress.pl
Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Imgur, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij