×

Królowa życia dodała kolejne zdjęcie ze szpitala. Komentarzom nie ma końca

Kilka dni temu media obiegła informacja, że bohaterka „Królowych życia”, Dagmara Kaźmierska, trafiła do szpitala. I choć gwiazda reality show nie napisała dokładnie, co było przyczyną jej pobytu w placówce, z nieoficjalnych informacji wiadomo, że miała wypadek samochodowy – podobno zjechała autem z drogi i uderzyła w betonowy element konstrukcyjny. Od tego momentu „Królowa życia” regularnie relacjonuje w serwisach społecznościowych swój pobyt w placówce.

Dagmara Kaźmierska w szpitalu z ciastem, kawką i misiem

W poniedziałkowe popołudnie Dagmara Kaźmierska opublikowała na swoim Instagramie kolejne zdjęcie z pobytu w szpitalu. Tym razem pochwaliła się… posiłkiem. I choć polskie placówki znane są raczej z tego, że na ogół karmią słabo, wygląda na to, że gwiazda reality show nawet podczas leczenia jest traktowana po królewsku. „Królowa życia” pozuje na zdjęciu z kawałkiem ciasta z galaretką, bitą śmietaną i malinką, które ma jej umilić popołudniowe picie kawy. Do tego wszystkiego towarzyszy jej miś, o którym również wspomniała w swoim wpisie.

Ciasteczko do kawki już było ? Bo wiecie , że bez tego ani rusz ???Mój Misiu PAULO ❤️jest ze mną ❤️Dba o mnie . Dodaje sił ?Wy wysyłacie mi dobrą energię ?❤️?❤️?za co niezmiernie Wam dziękuję ??????Odsyłam z mnóstwem buziaków ?????Radosnego dnia Kochani ❤️❤️❤️ – czytamy

Reakcje fanów

Fotografia wciąż cieszy się ogromną popularnością wśród fanów gwiazdy – polubiło ją prawie 50 tys. osób. W komentarzach z kolei możemy znaleźć całe mnóstwo ciepłych słów internautów, którzy życzą „Królowej życia” szybkiego powrotu do zdrowia. Część z nich nie ukrywa również, że czeka na nowe odcinki show.

To jest prawdziwa królowa życia. Tryska energią, make up zrobiony, korona poprawiona. Tak trzymać Pani Dagmaro. Szybkiego powrotu do zdrowia ?

Wracaj szybko do zdrowia kochana, a Jacuś niech trenuje barki żeby Ciebie nosić ?

Szybkiego powrotu do zdrowia!!! ???

Dagmarko powracaj do zdrowia szybko :) moc uścisków i całuski dla ciebie

Kochana, żeby Cię jak najmniej bolało i jak najszybciej się goiło. Buziaczki ????

My również trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

Polecane

Może Cię zainteresować