×

Dagmara Kaźmierska w masce na lotnisku. Odpowiedź fanów na jej zdjęcie bardzo ją zaskoczyła

Dagmara Kaźmierska w masce na lotnisku. Takie zdjęcie gwiazda „Królowe życia” umieściła na Instagramie i wywołała burzę w Internecie. Celebrytka, która uwielbia luksus i podróże została skrytykowana przez fanów, którzy zalecają jej siedzenie w domu. Wszystko przez panującą na świecie pandemię koronawirusa. Czy słusznie?

Dagmara Kaźmierska w masce

Koronawirus nadal atakuje Europę i rozwija się tu bardzo szybko. Rząd i eksperci są przekonani, że będzie jeszcze więcej zachorowań. W Polsce mamy potwierdzonych już 205 przypadków zakażenia koronawirusem. W tym pięć zgonów z powodu choroby COVID-19.

Społeczeństwo pilnuje, aby wszyscy przestrzegali zaleceń wydanych przez rząd. Do porządku przywołali również… Królową życia, która wrzuciła zdjęcie z lotniska na swój Instagram.

Fani hejtują Dagmarę Kaźmierską

Na fotografii widać Dagmarę i dwie inne osoby w maseczkach. Trudno nie zauważyć, że wykonano je na lotnisku. A panie powinny siedzieć w domu, jak zaleca rząd.

Zdjęcie zostało opatrzone podpisem:

DZIEŃ DOBRY ? Zdrówka Aniołki ???I jeszcze raz zdrówka ?Dbajcie o siebie i o bliskich ?Nie tylko w tym trudnym czasie …Zawsze ???BO ZDROWIE JEDNO ?A CHORÓB TYSIĄCE ?Całujemy mocno ❤️Ps. Zdjęcie z przed dwóch tygodni . Teraz siedzimy w domu

Mimo wyjaśnień Królowej życia, że wykonano je 2 tygodnie wcześniej, internauci nie wytrzymali. Pod jej postem pojawiło się wiele negatywnych komentarzy:

Maski powinni nosić chorzy a nie zdrowi ,proszę zaczerpnąć wiedzy od uczonych lekarzy :)

Przepraszam ale nie przemilcze tego … Jak Pani po prawej ma zamiar się uchronić nosząc maskę na ustach a na nosie nie … ?

Nie żebym się czepiał, ale maski powinna nosić tylko osoba zarażona

Królowa uspokoiła fanów

Damara napisała, że zdjęcie pochodzi z lotniska w Doha i nie było zrobione teraz. Sytuacja miała miejsce trzy tygodnie temu. Celebrytka poparła również akcję zostań w domu i jak twierdzi przestrzega wszystkich wytycznych.

Myślicie, że komentujący za wcześnie wydali wyrok? Czy taki hejt był potrzebny?

Źródła: www.instagram.com, party.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować