Kategorie GwiazdyNewsyPolskaPolskaShowbiznes

Wstrząsająca diagnoza. Lekarze nie mają dobrych wieści dla Dagmary Kaźmierskiej

„Królowe Życia” to program stacji TTV, który zna każdy szanujący się widz, lubiący rozrywkę. Nie tylko bogactwo, ale i prawdziwe problemy, które dotykają każdego z nas. Tym razem uwagę skupiamy na 51-letniej szalonej blondynce, mamie Conana. Ulubienica telewidzów niestety kilka miesięcy temu miała poważny wypadek samochodowy, w wyniku którego doznała poważnej kontuzji. Złamała obie nogi i trafiła do szpitala. Dagmara Kaźmierska usłyszała diagnozę lekarską, która nie brzmi optymistycznie.

Na początku tylko uspokajała fanów

Gdy dowiedziała się o tym, że czeka ją kilka tygodni rehabilitacji, przekonywały fanów, że wszystko jak najbardziej się ułoży i nie ma powodu do zmartwień, bo ona da sobie radę.

O mały włos już, by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie. 😜😜😜 Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie. ❤️❤️❤️Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia, bo nigdy nic nie wiadomo

Dagmara Kaźmierska usłyszała diagnozę
Instagram

Miesiące dochodzenia do siebie

Na koncie na Instagramie Dagmara regularnie publikowała relacje z tego, jak sobie radzi. Cały czas ma trudności, ale zapewniała, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Bo co by się nie działo GŁOWA DO GÓRY! ❤️Pamiętajcie! ❤️ NIE DOSTAJEMY NIGDY CIĘŻSZEGO KRZYŻA, NIŻ JESTEŚMY W STANIE UDŹWIGNĄĆ. ❤️Cokolwiek się nie dzieje w naszym życiu, jest po COŚ. ❤️Nawet te nieprzyjemne historie

Królowe życia
Instagram

Niestety po miesiącach walki o sprawność Dagmara Kaźmierska usłyszała diagnozę lekarską, która ją martwi

Jej najnowszy wpis brzmi niepokojąco…

Ponieważ rokowania lekarskie nie są najlepsze. 😢Nie wiadomo czy kiedykolwiek będę chodzić jak kiedyś… Więc tym bardziej bezcenna jest dla mnie dobra energia i Wasze gesty. ❤️Niemniej są też i te gorsze słowa pełne złości i nienawiści.

I niestety czasem ból, niemoc i świadomość kalectwa odbierają trzeźwość myślenia i złe emocje biorą górę. 😱🙈 Właśnie tak ostatnio dałam się sprowokować. Odpisałam na jeden naprawdę obrzydliwy komentarz-zupełnie niepotrzebnie. 🙈 Refleksja przyszła później. Nie warto wdawać się w polemikę słowną z hejterami.

Dlatego pamiętajcie, ŻEBY NIGDY, ALE TO NIGDY NIE PRZEGLĄDAĆ SIĘ W OCZACH NIEPRZYCHYLNYCH WAM OSÓB I NIE ZNIŻAĆ SIĘ DO ICH POZIOMU!! ❤️ Wszystkim dużo MIŁOŚCI I TOLERANCJI ŻYCZĘ. ❤️❤️❤️ JA SWOJĄ MIŁOŚĆ JUŻ MAM. 😘🙊 Ale to jeszcze tajemnica, kto jest moim Misiem.

Królowe życia
Instagram

Na szczęście Dagmara może liczyć na wsparcie najbliższych

Dagmara Kaźmierska usłyszała diagnozę
Instagram

A my życzymy przede wszystkim zdrowia

Źródło: instagram.com | Fotografie: instagram.com