×

Wstrząsająca diagnoza. Lekarze nie mają dobrych wieści dla Dagmary Kaźmierskiej

„Królowe Życia” to program stacji TTV, który zna każdy szanujący się widz, lubiący rozrywkę. Nie tylko bogactwo, ale i prawdziwe problemy, które dotykają każdego z nas. Tym razem uwagę skupiamy na 51-letniej szalonej blondynce, mamie Conana. Ulubienica telewidzów niestety kilka miesięcy temu miała poważny wypadek samochodowy, w wyniku którego doznała poważnej kontuzji. Złamała obie nogi i trafiła do szpitala. Dagmara Kaźmierska usłyszała diagnozę lekarską, która nie brzmi optymistycznie.

Na początku tylko uspokajała fanów

Gdy dowiedziała się o tym, że czeka ją kilka tygodni rehabilitacji, przekonywały fanów, że wszystko jak najbardziej się ułoży i nie ma powodu do zmartwień, bo ona da sobie radę.

O mały włos już, by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie. ??? Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie. ❤️❤️❤️Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia, bo nigdy nic nie wiadomo

Miesiące dochodzenia do siebie

Na koncie na Instagramie Dagmara regularnie publikowała relacje z tego, jak sobie radzi. Cały czas ma trudności, ale zapewniała, że wszystko zmierza w dobrym kierunku.

Bo co by się nie działo GŁOWA DO GÓRY! ❤️Pamiętajcie! ❤️ NIE DOSTAJEMY NIGDY CIĘŻSZEGO KRZYŻA, NIŻ JESTEŚMY W STANIE UDŹWIGNĄĆ. ❤️Cokolwiek się nie dzieje w naszym życiu, jest po COŚ. ❤️Nawet te nieprzyjemne historie

Niestety po miesiącach walki o sprawność Dagmara Kaźmierska usłyszała diagnozę lekarską, która ją martwi

Jej najnowszy wpis brzmi niepokojąco…

Ponieważ rokowania lekarskie nie są najlepsze. ?Nie wiadomo czy kiedykolwiek będę chodzić jak kiedyś… Więc tym bardziej bezcenna jest dla mnie dobra energia i Wasze gesty. ❤️Niemniej są też i te gorsze słowa pełne złości i nienawiści.

I niestety czasem ból, niemoc i świadomość kalectwa odbierają trzeźwość myślenia i złe emocje biorą górę. ?? Właśnie tak ostatnio dałam się sprowokować. Odpisałam na jeden naprawdę obrzydliwy komentarz-zupełnie niepotrzebnie. ? Refleksja przyszła później. Nie warto wdawać się w polemikę słowną z hejterami.

Dlatego pamiętajcie, ŻEBY NIGDY, ALE TO NIGDY NIE PRZEGLĄDAĆ SIĘ W OCZACH NIEPRZYCHYLNYCH WAM OSÓB I NIE ZNIŻAĆ SIĘ DO ICH POZIOMU!! ❤️ Wszystkim dużo MIŁOŚCI I TOLERANCJI ŻYCZĘ. ❤️❤️❤️ JA SWOJĄ MIŁOŚĆ JUŻ MAM. ?? Ale to jeszcze tajemnica, kto jest moim Misiem.

Na szczęście Dagmara może liczyć na wsparcie najbliższych

A my życzymy przede wszystkim zdrowia

Polecane

Może Cię zainteresować