×

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera! Fani zaskoczeni: „Klon Jacka”

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera! Internauci od razu zwrócili uwagę na jego wygląd. Jest bardzo podobny do długoletniego przyjaciela gwiazdy!

Szczęśliwie zakochana

Dagmara Kaźmierska jest jedną z największych gwiazd programu „Królowe życia”. Widzowie pokochali ją za autentyczność, ciętą ripostę, ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Dzięki temu stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w Polsce. Celebrytka głównie zajmuje się pracą w telewizji. Od lat prowadzi także swój butik Viva La Queen z luksusowymi, drogimi ubraniami i dodatkami. Sklep mieści się w Kudowie-Zdroju.

Kaźmierska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych (liczba obserwujących ją na Instagramie fanów przekroczyła już 1 mln!). Gwiazda chętnie dzieli się w sieci prywatnym życiem, a także fotkami związanymi z pracą w telewizji. Jakiś czas temu zdradziła, że ma narzeczonego! Nie chciała jednak powiedzieć, kim jest wybranek jej serca.

Cały czas jestem zakochana. Człowiek musi czuć motyle, ja mam cały czas motyle w brzuchu… To tak szybko nie puści. Dalej nie mogę powiedzieć, kto. Adoratorzy niech się odbijają, ja ich nie potrzebuję, bo mam narzeczonego

Później gwiazda zdradziła, że jest to „mężczyzna silny i charyzmatyczny, który potrafi poskromić jej niełatwą naturę”. Obserwatorzy celebrytki zaczęli się zastanawiać, czy jej wybrankiem nie został Jacek Wójcik. Jednakże Kaźmierska szybko zaprzeczyła plotkom, jakoby łączyło ich coś więcej niż przyjaźń. Wówczas zdradziła, że ukochany jest młodszy od niej o dwa lata:

Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, cierpliwy, znosi wszystkie moje jazdy. Kocha mnie. Jest porządny i ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził. Do tego jest przystojny. To, że on mnie chce, to ja się dziwię.

Dagmara Kaźmierska pokazała partnera!

W końcu nadszedł czas na medialny debiut ukochanego Dagmary. Nastąpiło to na TikToku podczas transmisji z jej butiku. Na nagraniu widać, że narzeczony celebrytyki jest oszołomiony i zawstydzony nagłym zdemaskowaniem. Jednak „Królowa życia” była nieustępliwa.

On dzisiaj mówi: zabiorę cię do pięciogwiazdkowego hotelu za granicę, tak powiedział. Ja wszystko zostawiłam. Mówię: pięć gwiazdek jest, mercedes cabrio, no to ja w samej sukience, wszystko mi kupi po drodze. A on zabrał mnie do Czech, na plażę nudystów.

Uwagę użytkowników TikToka od razu zwrócił wygląd ukochanego Kaźmierskiej. Zauważono, że mężczyzna jest bardzo podobny do długoletniego przyjaciela Dagmary, Jacka:

Wypisz, wymaluj Jacek.

Ma nawet głos jak Jacek.

Młodsza wersja Jacka

Jak podoba wam się narzeczony „Królowej życia”? Wy także widzicie podobieństwo do Jacka?

Warto dodać, że ten sam pan pojawił się u Dagmary na Instagramie już w kwietniu. Wtedy to celebrytka podpisała fotografię w bardzo wymowny sposób:

Jak to dobrze mieć kogoś między nogami

Źródła: www.pudelek.pl, www.plotek.pl, www.radiozet.pl
Fotografie: TikTok

Może Cię zainteresować

zamknij