×

Dagmara Kaźmierska otwiera nowy biznes. Będzie zarabiać pieniądze za granicą

Dagmara Kaźmierska otwiera nowy biznes. „Królowa życia” dotrzymała słowa danego swoim fanom. Już jakiś czas temu zapowiadała, że zamierza wyemigrować do Egiptu. Teraz wyjawiła czym dokładnie będzie się tam zajmować. Celebrytka ma szanse na ogromny zarobek w świecie arabskim. Z czego będzie się utrzymywać?

Pożegnanie z ojczyzną

Choć Dagmara Kaźmierska to tylko jedna z wielu uczestniczek niemalże kultowego już programu TTV, to miano tytułowej „królowej” najsilniej przylgnęło właśnie do niej. Celebrytka dała się poznać widzom jako ekscentryczna eks „burdelmama”, która dzięki sprytowi i odwadze spełniła swoje marzenia o życiu w luksusie. Uczestniczka reality show nie zamierza jednak osiadać na laurach i wciąż szuka nowych sposobów na powiększanie swojego majątku.

Niedawno w jednym z wywiadów sporo opowiedziała o swoich korzeniach i tym, jak wyglądało jej dzieciństwo. Wyjawiła także, że bardzo chciałaby zmienić miejsce zamieszkania. Celebrytce marzy się wyprowadzka z Polski do Egiptu. Jak się okazuje, powodem wyjazdu z kraju jest nie tylko zamiłowanie do upalnej, słonecznej pogody, ale także względy rodzinne. „Królowa życia” wspominała bowiem, że jej przodkowie ze strony ojca posiadali korzenie egipskie. Kaźmierska znalazła już nawet sposób na zarobek za granicą. W rozmowie z dziennikarzami tłumaczyła:

Kupiłam już łódź przepiękną, podróżną, dla ludzi. Nie umiem tak, żeby gdzieś być i żeby hajs nie leciał. Trzeba zawsze coś kombinować. Tutaj pomocna jest moja popularność, nie ukrywam. Tam są piękne laguny, tam są korale, takie cudne rzeczy do pokazania. Sama też wiele razy płaciłam za takie rejsy, więc pomyślałam sobie, dlaczego to mi mają za to nie płacić.

Dagmara Kaźmierska otwiera nowy biznes

„Królowa życia” bardzo poważnie traktuje swój nowy biznes turystyczny. Na Instagramie powstał już nawet oficjalny profil, na którym można oglądać jej łódź. Jacht o nazwie „Queen of life” cumuje w Egipcie. Na zdjęciach oraz krótkich filmikach można zobaczyć, że Kaźmierska nie szczędziła pieniędzy, aby łódź wyglądała luksusowo.

Fani Kaźmierskiej w komentarzach dali wyraz swojemu zachwytowi. Wielu z nich marzy o tym, aby w czasie wakacji skorzystać z usług oferowanych przez „Królową życia”. Nie brakuje osób, pragnących dokonać już pierwszych rezerwacji.

Już wiem, co zrobię w następne wakacje.

Będziemy w marcu, jeżeli będzie możliwość to skorzystamy.

Będę w październiku, jak tylko będzie można płynąć, to skorzystam na pewno z rodzinką.

Z pewnością nowy pomysł na zarabianie pieniędzy okaże się skuteczny, ponieważ Polacy od wielu lat bardzo chętnie odwiedzają Egipt w celach turystycznych. Teraz będą mogli przy okazji poczuć się niczym „królowie życia”.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij