×

Dagmara Kaźmierska o medycynie estetycznej: „Ja tego w ogóle nie rozumiem”

Dagmara Kaźmierska o medycynie estetycznej wypowiada się w samych superlatywach. Nie rozumie, dlaczego inni krytykują taki sposób upiększania własnego ciała.

Rozchwytywana gwiazda

Dagmara Kaźmierska stała się rozpoznawalna dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”. Przez widzów została doceniona za autentyczność, ciętą ripostę, ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Na co dzień celebrytka głównie zajmuje się pracą w telewizji. Od lat prowadzi także swój butik Viva La Queen w Kudowie-Zdroju z luksusowymi, drogimi ubraniami i dodatkami. Ostatnio pochwaliła się nawet swoim partnerem.

Kaźmierska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych (liczba obserwujących ją na Instagramie fanów przekroczyła już 1,1 mln!). Gwiazda chętnie dzieli się w sieci prywatnym życiem, a także fotkami związanymi z pracą w telewizji. Nie boi się publikować żadnych zdjęć. „Królowa życia” uważa bowiem, że nie ma nic gorszego, niż ograniczanie się, by przypodobać się innym.

Nie można się bać. Są miejsca, gdzie trzeba ubrać się stosownie. Nie pójdziemy do papieża czy sądu z odsłoniętym dekoltem i ramionami, bo to się nie godzi. Jeżeli pani ma 70 lat i chce eksponować nogi, to mi to nie przeszkadza. Ale wiadomo, że ciało nasze inaczej już reaguje na zużycie, więc to może nie wyglądać dobrze. Ale, jeśli chcemy, to po co się ograniczać?

– stwierdziła w rozmowie z dziennikarzem Dzień Dobry TVN.

Teraz postanowiła wypowiedzieć się na temat zabiegów medycyny estetycznej.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77)

Dagmara Kaźmierska o medycynie estetycznej

„Królowa życia” udzieliła ostatnio wywiadu serwisowi Plejada. Tam też stwierdziła, że nie ma nic złego w poprawianiu urody, gdy ma się na to pieniądze. Dlatego nie przepada za hasłem „starzenie się z godnością”. Jak tłumaczy:

Ja tego w ogóle nie rozumiem… Czym jest to hasło – starzeję się z godnością? Przepraszam, ale dlaczego nie można zestarzeć się z godnością i wyglądać ładnie? Czy trzeba wyglądać brzydko? Czy trzeba mieć obwisłą skórę i mnóstwo zmarszczek, żeby starzeć się z godnością? Można przecież wyglądać ładnie, można sobie pomóc i też się zestarzeć z godnością.

Kaźmierską dziwi wręcz podejście kobiet, które nie chcą „pomóc sobie” drobnymi poprawkami:

Nie rozumiem tych wszystkich pań, które nie korzystają z zabiegów medycyny estetycznej i twierdzą, że starzeją się z godnością. (…) Ja nie chciałabym źle siebie widzieć. Chciałabym zawsze widzieć siebie młodą. Oczywiście nie unikniemy starzenia się, bo tak jesteśmy skonstruowani. Lata lecą, ale dlaczego mamy sobie nie pomóc? Co jest w tym złego, jeżeli nikogo tym nie krzywdzimy, że pomagamy sobie?

Na koniec celebrytka odniosła się do słów Beaty Kozidrak, która niedawno wyznała, że zamierza pomagać naturze i zainwestuje w to adekwatne kwoty pieniędzy:

Dla mnie nie ma problemu, nawet jeśli ktoś przesadza. Jemu się to podoba i to jest najważniejsze. Popieram panią Beatę, którą zresztą uwielbiam. Dlaczego ona ma patrzeć w lustro i ma być jej smutno, że to już teraz, że to się zaczyna, że nie będzie dobrze? Pomagajmy sobie, dopóki możemy.

Co Wy uważacie o zabiegach medycyny estetycznej?

Źródła: www.pudelek.pl, www.telemagazyn.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij