×

Dagmara Kaźmierska na zdjęciu sprzed 20 lat. Nie zawsze była blondynką!

Celebrytka na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę. Dagmara Kaźmierska na starym zdjęciu jest do siebie zupełnie niepodobna! Okazuje się, że nie zawsze była blondynką.

Królowa życia

Dagmara Kaźmierska jest niekwestionowaną gwiazdą programu „Królowe życia”. Widzowie szczególnie polubili ją za autentyczność, ciętą ripostę, ogromne poczucie humoru i dystans do siebie. Przez to stała się jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w Polsce. W show TTV poznaliśmy jej bliskich, rodzinne strony i dowiedzieliśmy się nieco faktów z jej bujnego życia.

Celebrytka głównie zajmuje się pracą w telewizji. Jakiś czas temu wystąpiła w filmie Patryka Vegi oraz w teledysku. Od lat prowadzi także swój butik Viva La Queen z luksusowymi, drogimi ubraniami i dodatkami. Sklep mieści się w Kudowie-Zdroju.

Kaźmierska jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych (liczba obserwujących ją na Instagramie fanów przekroczyła już 1 mln!). Gwiazda chętnie dzieli się w sieci prywatnym życiem, pozuje w markowych ciuchach czy chwali się zagranicznymi wyjazdami. Nic dziwnego, że sporo osób zastanawia się, skąd „królowa życia” ma pieniądze na prowadzenie tak bogatego życia.

Pewnego razu celebrytka nie wytrzymała i zaszczyciła jednego z frustratów odpowiedzią. Zrobiła to oczywiście w swoim stylu:

Na żebry chodzę.

Dagmara Kaźmierska na starym zdjęciu

Nie od dziś wiadomo, że celebrytka ma swój własny styl. O przepis na niego została zapytana przez dziennikarza Dzień Dobry TVN. „Królowa życia” odpowiedziała, że jest nią „odwaga”, uważa bowiem, że nie ma nic gorszego, niż ograniczanie się, by przypodobać się innym:

Nie można się bać. Są miejsca, gdzie trzeba ubrać się stosownie. Nie pójdziemy do papieża czy sądu z odsłoniętym dekoltem i ramionami, bo to się nie godzi. Jeżeli pani ma 70 lat i chce eksponować nogi, to mi to nie przeszkadza. Ale wiadomo, że ciało nasze inaczej już reaguje na zużycie, więc to może nie wyglądać dobrze. Ale, jeśli chcemy, to po co się ograniczać?

Dlatego Kaźmierska nie boi się publikować w sieci żadnych zdjęć – jakiś czas temu na swój profil wrzuciła nawet zdjęcia po porodzie. Natomiast z okazji 20. urodzin swojego syna, gwiazda postanowiła pokazać fotografię, na której widać, jak trzyma w ramionach małego Conanka. Dagmara była wtedy brunetką i miała długie, gęste włosy.

20 lat minęło… A urodziłam tego NICPONIA jakby wczoraj. 07.07 – dwie siódemki. Nie ma to jak być od urodzenia farciarzem.

Pod postem oprócz życzeń dla Conana pojawiło się także sporo komentarzy odnoszących się do wyglądu celebrytyki sprzed 20 lat:

Jakie włosy długie pani miała, szok

Nie kłamała, że miała włosy do pasa za młodu

Dagmarka, jaka piękna fotka! I jakie długie włoski

Dagmara na drugim zdjęciu jak taka Cyganka

W którym wydaniu podoba się Wam bardziej „królowa życia”?

Źródła: www.o2.pl, plejada.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij